gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Murat Artık Bu Eleştirilere Cevap Ver

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

http://www.meleklermekani.com/magazin/137279-murat-artik-bu-elestirilere-cevap-ver.html#post288313geçtiğimiz günlerde ünlü arkadaşlık sitesi facebook ta kensine karşı açılan gruptan sonra da Murat Boz ile ilgili şaşırtan söylentiler devam ediyor ünlü şarkıcı giyim tarzıyla dikkatleri üzerine çekiyor.....

MURAT KENDİNİ BOZ'DU!
    DAHA ÖNCE ETEK GİYEREK SAHNEYE ÇIKAN, ŞİMDİ DE SIRT DEKOLTESİYLE ORTAYA ÇIKTI, SIRADA TRANSPARAN VAR!

Saba Tümer'in açıkça 'Gay misin?' diye sorduğu, her seferinde bu tür soru ve iddiaları yalanlayan Murat Boz, etekli olarak sahneye çıkmasının ardından, son olarak sırt dekoltesi giyerek dikkat çekti.

Kadın kıyafetlerinden beslendiğini söyleyen Murat Boz, kafa karıştırdı. Bu açıklama Murat Boz gay mi gay değil mi iddialarını yeniden akla düşürdü!

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Murat Artık Bu Eleştirilere Cevap Ver
    Nihayet beklenen cevap ünlü şarkıcı Murat Boz'dan geldi......

‘GAY DENMESİ RAHATSIZ ETMİYOR!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI MURAT BOZ, KENDİSİNE GELEN ELEŞTİRİLERE KULAK ASMADIĞINI SÖYLEDİ..

Etek giydiği ve sırt dekoltesi verdiği için bir çok eleştiriye maruz kalan ünlü popçu Murat Boz, kendisine gelen eleştirilere kulak asmadığını söyledi. Böyle şeylerin şov amaçlı yapıldığına dikkat çeken Boz, ‘Gelen eleştirilere açıkçası umursamıyorum bile. Cevap ta vermiyorum. Tabii ki eleştirenler olacaktır, beğenenler de olacaktır. Gay demeleri de beni rahatsız etmiyor. Çünkü hiç birine kulak asmıyorum!’ dedi..

Murat Artık Bu Eleştirilere Cevap Ver konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. türbanla poz veren Sibel Can, eleştirilere yanıt verdi.

türbanla poz veren Sibel Can, eleştirilere yanıt verdi.

gamze özçelik poz açık poz sibel can türbanlı türbanlı verenler Bunu türban tartışmalarının sona ermesi için yaptığını belirten Sibel Can, "Başımı kapatmayı asla düşünmüyorum" dedi. Sulhi Aksüt ise bu konuda "Sibel isterse başını örter, istemezse örtmez. Bu konuda ona asla baskı yapmam" şeklinde konuştu. Bir ara Yaşar Nuri Öztürk'le politika gireceğiniz gündeme gelmişti....
  2. Murat Boz - Anla Artık

Murat Boz - Anla Artık

Koskoca bir hüzün bıraktın ve gittin Şu küçük kalbime Nasıl yaşar nasıl kaldırır diye Sormadan kendi kendine Peki hata neydi nerdeydi Kimindi kimleydi bilinmez Gülen bir yüzün arkasına Gözyaşı gizlenmez Anla anla artık Aşk büyürken cesaret küçülmez Anla anla artık Sensiz yaşanmaz,sensiz ölünmez Anla anla artık Sensiz gülünmez... Koskoca bir hüzün bıraktın ve gittin Şu küçük kalbime Nasıl...
  3. Bu sorulara cevap verin ya

Bu sorulara cevap verin ya

Neden gazete ve televizyonlarda binli sayıların tam ortasına "bin" yazarlar? (Örn: 4 bin 61. Yazılmasa anlayamıyor muyuz? Neden banka soygunlarında kafasında çorap olan birileri içeri girip "Bu bir soygundur!" diye bağırır? Soygun olduğu zaten anlaşılmaz mı? Normalde kafasında çorap elinde silah olan müşteriler mi vardır? Neden Ferhat&Şirin, Kerem&Aslı,...
  4. lütfen cevap verin

lütfen cevap verin

arkadaşlar ben 27 sinde adet oldum ancak,her zamankinden çok farklı olarak.Bu kez adet belirtilerini hiç yaşamadım 26sı gece biraz kanama geldi diğerlerine göre daha farklı renkte..ilk gün biraz kanama geldi ama diğer günlerde yok denecek kadar az..bi ara hiç kanama gelmedi daha sonra biraz daha geldi..İlk gün geldiği renkte..Kahverenginin daha açık tonunda..Bitti diye düşünürken 1 damla kadar...
  5. Halit Ergenç'ten Muhteşem Yüzyıl Eleştirilerine İlk Cevap !

Halit Ergenç'ten Muhteşem Yüzyıl Eleştirilerine İlk Cevap !

Bu konu; Halit Ergenç'ten Muhteşem Yüzyıl Eleştirilerine İlk Cevap haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği, Hilton Oteli’nde düzenlediği törenle yurtdışında ilgi gören Türk dizilerinin oyuncu ve yapımcılarına teşekkür plaketi verdi. Daha önce yapılan Muhteşem Yüzyıl eleştirileri için ağzını açmayan ve gecede rol...

Sayfayı Paylaş