gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Murat Boz Ankara Metrosunda!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

murat boz, murat boz haberleri, murat boz yedigün konserleri ankara

Sevgili melekler, sevilen şarkıcı Murat Boz'u son zamanlarda Masserati marka arabasıyla magazin basınından takip etmişsinizdir. Yedigün konserleri kapsamında Anklara'da bulunan Boz, bu kez Masserati yerine Anklara metrosunu kullandı. İşte detaylar...

murat-boz.Jpeg

Murat Boz Ankara Metrosunda! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

murat boz kimdir murat boz kim otobiyografisi biyografisi biyografi 07.03.1980 yılında Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya geldim. İlk ve ortaokul öğrenimimi yine burada tamamladıktan sonra 1995-96 eğitim öğretim yılında istanbul anadolu güzel sanatlar lisesi özel yetenek sınavını kazanarak eğitimime İstanbul'da devam etmeye başladım. Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi,...
  2. Ankara doğalgaz satacak, metrosunu tamamlayacak

Ankara doğalgaz satacak, metrosunu tamamlayacak

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkent Doğal Gaz Dağıtım Anonim Şirketi’nin özelleştirme ihalesi ile ilgili olarak çıkan şaibe iddialarına tepki göstererek, "Bu ihaleyi almanın iki şartı var; belgeleri eksiksiz getirmek ve en yüksek parayı basıp almak" dedi. 39 şirketin başvurduğu, 17 şirketin bilgi odasına girdiği, 14 Mart’ta yapılacak ihale için fiyat...
  3. Murat Boz - Para Yok

Murat Boz - Para Yok

Bu ara kendime gelemiyorum İşe güce aklımı veremiyorum İpin ucu kaçtı bulamıyorum An geliyor çıldırıyorum… Aşk hayatım çok karışık Ama kalbim buna önceden alışık Benim İçin hala bir ışık Varmı acaba bilemiyorum.. Adam olamadı bir tutunamadı Yolu bulamadı da kayboldu Zaman çabuk geçti yakalayamdı Eş dost hepsi yalan oldu… Şans yok cepte para yok Ev araba yok, yok Allah yok Boşver akışına bırak...
  4. Murat Bozun yeni klibi

Murat Bozun yeni klibi

murat boz yeni klip 2011 şarkıları klipleri atlı klibi görüntüleri resimleri haberleri burada arkadaşlar. Genç kızların sevgilisi yakışıklı şarkıcı Murat Boz "Habersiz geçivermiş yıllar dün gibi hatıralar" diyerek, Murat Boz şarkıları ile kalbimize dokunan ünlü şarkıcının yeni klibi at üzerinde olacak Melek'lerim:) Atlı klibi için binicilik dersleri alan Murat Boz'un at üzerinde ki...
  5. 2013 Murat Boz Röportajı

2013 Murat Boz Röportajı

bu konu Murat Boz röportaj haberine yer vermektedir. Gençlerin adeta idolu haline gelen ünlü sanatçılarımızdan Murat Boz, gün geçtikçe yakışıklılığı, sempatik tavırları ve yaptığı müzikle hayran sayısını katlamaya devam ediyor. Murat Boz hayranlarını yakından ilgilendiren ve sanatçının yeni yakında yapmış olduğu röportaj bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Yedigün'ün yeni reklam filmini...

Sayfayı Paylaş