gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Murat Boz Aşklarım Büyük Benden Şarkısı, Şarkı Sözü

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Murat Boz'un seslendirdiği benimde beğenerek dinlediğim Aşklarım Büyük benden şarkısının sözleri meleklerim... [​IMG] Sevdim Yazılanı Yeni Düşlerin Vakti Şimdi
    Kafa Yordum Biraz Boş Verdim Hiçliğimi
    Biraz Hüzünlü Bir Haldeyim Şimdi
    Sorgulamadım Acı Çeken Kalan Mı Giden Mi
    Bu Gece Sende Düşün Biraz
    Yada Çaldın Üstüne Kara Yok Ne Yapsam
    Eskisi Kadar Acımıyor Bu Yara
    Bitermi Dünyada Yenisi Bitmez Derken
    Ben Yine Çalkalarım Aşkı Koynuma Seherden
    Yıllanmış Sevdalarımı Bir Çıkar Sanma Senden
    Sen Bile inanamazsın Aşklarım Büyük Benden
    Biraz Hüzünlü Bir Haldeyim Şimdi
    Sorgulamadım Acı Çeken Kalan Mı Giden Mi
    Bu Gece Sende Düşün Biraz

Yada Çaldın Üstüne Kara Yok Ne Yapsam
    Eskisi Gibi Acımıyor Bu Yara
    Biter Mi Dünyada Yenisi Bitmez Derken
    Ben Yine Çalkalarım Aşkı Koynuma Seherden
    Yıllanmış Sevdalarımı Bir Çıkar Sanma Senden
    Sen Bile inanamazsın Aşklarım Büyük Benden

Murat Boz Aşklarım Büyük Benden Şarkısı, Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz Hayat Öpücüğü Şarkı Sözü

Murat Boz Hayat Öpücüğü Şarkı Sözü

murat boz, hayat öpücüğü, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgileri için yazımıza buyrun arkadaşlar. murat bozun yeni şarkısı olan jayat öpücüğüm şarkı sözlerini sizler için paylaşıyoruz melekler. Habersiz geçivermiş yıllar dün gibi hatıralar Takvimlerden sonbahar gibi dökülmüş yapraklar Anladım ki hala özlüyorum elimde olmadan Sendin sığındığım liman Nefesini kokunu Kalbime...
  2. Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü

Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü

Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü Selam kızlar Murat Boz hayranları size sesleniyorum ve Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkısının sözlerini de yazmanızı rica ediyorum.
  3. Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısının Sözleri

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısının Sözleri

Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkısı sözleri Murat Boz Kalamam Arkadaş Git Şarkı Sözü Son dönemde Oses Türkiye yarışmasında ki jüri üyeliğiyle konuşulan Murat Boz'un seslendirdiği Kalamam Arkadaş Git şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Kalamam Arkadaş Git Aşkla senin arana ne girdi ne dersin Kalbini çöpe atıp giderken söyle kimsin Tanıyamadım bu yeni seni ben...
  4. murat bozun şarkı sözlerini yazar mısınız lütfen ?

murat bozun şarkı sözlerini yazar mısınız lütfen ?

Murat Bozu yeni yeni dinlemeye başladım.Artık sesi fena gelmiyor, kendi de öyle :D Benim rica toplu halde Murat Boz şarkılarına ulaşabilmek.Siz bu sayfaya Murat Boz şarkılarının sözlerini yazabilirmisiniz, hepsini olmasa bile birkaçını..:)
  5. Gülşen Murat Boz Düeti "İltimas" Şarkısının Sözleri

Gülşen Murat Boz Düeti "İltimas" Şarkısının Sözleri

gülşen murat boz düeti, gülşen murat boz iltimas, gülşen murat boz Sevgili melekler, iki ünlü ve başarılı şarkıcı Gülşen ve Murat Boz süper bir düetle sevenleriyle buluşuyor. En son O Ses Türkiye'deki jüri üyeliğiyle ekranlara renk katan yakışıklı şarkıcı Murat Boz ve Türk popunun en önemli isimlerinden Gülşen'in söylediği parça "İltimas"ın sözlerini sizlerle paylaşıyoruz......

Sayfayı Paylaş