gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Murat Boz Eurovisiona Gidiyor mu ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

murat boz eurovision murat boz haberleri eurovision 2012 temsilcimiz eurovision 2012 kim katılacak kim gidecek ile ilgili bilgiler burada melekler. Eurovision 2012 yine milli meselemiz olmaya başladı melekler :) Bu sene bildiğiniz üzere bir eurovision komitesi kuruldu ve adaylar belirlendi. Atiye mi, Hande Yener mi, Murat Boz mu, Şebnem Ferah mı , Duman mı derken ülke 5'e bölündü desek yeridir. İnternette oylamalar açıldı. Hande Yener gitmeyi çok istiyor ancak oylamalar Atiye 'yi gösteriyor. Peki Murat Boz bu konuda ne düşünüyor? Murat Boz eurovision haberinin detayları şöyle;

Murat Boz; her yıl Eurovision için aday gösterildiğini ve bu durumdan gurur duyduğunu ama gitmek istemediğini söyledi. Hafta sonu Kıbrıs'taki Cratos Premium Hotel'de konser veren Boz; "Eurovision'da gözüm yok! Katılmak istemiyorum" dedi. 'Aşklarım Büyük Benden' adlı son albümüne gösterilen yoğun ilgiden çok memnun olduğunu söyleyen Murat Boz, "Bu yüzden de her şarkıma klip çekerek şarkılarımı ölümsüzleştirmeyi amaçlıyorum" şeklinde konuştu.

Murat Boz Eurovisiona Gidiyor mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

murat boz kimdir murat boz kim otobiyografisi biyografisi biyografi 07.03.1980 yılında Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya geldim. İlk ve ortaokul öğrenimimi yine burada tamamladıktan sonra 1995-96 eğitim öğretim yılında istanbul anadolu güzel sanatlar lisesi özel yetenek sınavını kazanarak eğitimime İstanbul'da devam etmeye başladım. Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi,...
  2. Murat Boz - Para Yok

Murat Boz - Para Yok

Bu ara kendime gelemiyorum İşe güce aklımı veremiyorum İpin ucu kaçtı bulamıyorum An geliyor çıldırıyorum… Aşk hayatım çok karışık Ama kalbim buna önceden alışık Benim İçin hala bir ışık Varmı acaba bilemiyorum.. Adam olamadı bir tutunamadı Yolu bulamadı da kayboldu Zaman çabuk geçti yakalayamdı Eş dost hepsi yalan oldu… Şans yok cepte para yok Ev araba yok, yok Allah yok Boşver akışına bırak...
  3. Eurovısıon'a murat boz gidiyor

Eurovısıon'a murat boz gidiyor

Genç kızların sevgilisi yakışıklı Murat Boz bakalım ülkemize beklenilen birinciliği getirecekmi :tik: TRT NİHAYET KARARINI VERDİ.. 2010'DA NORVEÇ'TE GERÇEKLEŞTİRİLECEK YARIŞMADA ÜLKEMİZİ MURAT BOZ TEMSİL EDECEK! TRT, 2010 Mayıs ayında Norveç'te yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemizi temsil edecek sanatçıya sonunda karar verdi. Bu yıl 55.'si düzenlenecek yarışmada Türkiye'yi...
  4. Murat Bozun yeni klibi

Murat Bozun yeni klibi

murat boz yeni klip 2011 şarkıları klipleri atlı klibi görüntüleri resimleri haberleri burada arkadaşlar. Genç kızların sevgilisi yakışıklı şarkıcı Murat Boz "Habersiz geçivermiş yıllar dün gibi hatıralar" diyerek, Murat Boz şarkıları ile kalbimize dokunan ünlü şarkıcının yeni klibi at üzerinde olacak Melek'lerim:) Atlı klibi için binicilik dersleri alan Murat Boz'un at üzerinde ki...
  5. 2013 Murat Boz Röportajı

2013 Murat Boz Röportajı

bu konu Murat Boz röportaj haberine yer vermektedir. Gençlerin adeta idolu haline gelen ünlü sanatçılarımızdan Murat Boz, gün geçtikçe yakışıklılığı, sempatik tavırları ve yaptığı müzikle hayran sayısını katlamaya devam ediyor. Murat Boz hayranlarını yakından ilgilendiren ve sanatçının yeni yakında yapmış olduğu röportaj bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Yedigün'ün yeni reklam filmini...

Sayfayı Paylaş