Murat Boz Evlenmeden Çocuk Sahibi Olmak İstiyor

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Murat Boz Evlenmeden Çocuk Sahibi Olmak İstiyor
eliz sakuçoğlu murat boz murat boz eliz sakuçoğlu biyografi ve sevgilisi
Bence Muraz Boz Türk örf ve adetlerine ters olan bu açıklamasından sonra çok tepkiler alacak :dil::dil:

murat-boz-7753.jpg

MURAT BOZ 'EVLENMEK İSTEMİYORUM; AMA ÇOCUĞUM OLSUN İSTİYORUM' DEDİ

Şarkıcı Murat Boz ile 2 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Eliz Sakuçoğlu geçtiğimiz gece Nişantaşı’nda eğlendi. Eliz Sakuçoğlu’nun örgülü saçları dikkat çekerken, Murat Boz “Şimdilik evlenmeyi düşünmüyorum. Ancak babam bir gün kafama vurursa evlenebilirim. Ama Eliz de ben de çocuk istiyoruz. Evlenmeden de anne-baba olabiliriz” dedi.

Zaten bu gibi seyler normal degilmi O camiyada???

Acikcasi sasirmadim...
Evlenmeden evli oluyorlar.
(Umarim anlatabildim ? )

Hos durum böyle olunca, bebekte olur, torunda oldur :):)

Rabbim dogru yoldan sasirmasin insallah.

Tskler paylasim icin Pasim :)

Murat Boz çok yakışıklı ama tipsiz bir sevgilisi var.. Hadi bunuda saymayalım, Allah'ın zoruna gitsin istemiyorum ama bu hareketi hiç yakıştıramadım.. Evlenmeden çocuk yapanlara 'Erkek' diyemiyorum ben.. Tek yakışan kelime 'Ötlek' oluyor ...

Erkek adam çocuk istiyorsa evlenmelidir ve çocuğuna sahip çıkabilmeli, yani kendi soyadını verebilmeli :)

Murat Boz'dan adam olmaz, ben bunu anladım..

Murat BoZ çok yakışıklı bir o kadarda saygılı ama bu davranış pekte yanlış değil şimdiki herkes evlenmeden çocuk sahibi oluyor yanlış ama kendileri bilir Eliz sakuçoğlu Güzel olmayabilir ama gönlüne göre bulmuş bize laf etmek düşmez Hayırlısı Olsun. Ama Murat Bozun çok Büyük Bir Hayranıyım.

ıııııııı diyerek lafa başlıyorum :D
Neyse bence murat ile eliz çok yakışıyorlar biraz dikkatli bakın bence eliz sakuçoğlu çok tatlıııııı bir kadın :D <3 ve yakışıyorlar ama ikinci kısma gelince evlenmeden çocuk falan buna biz karışamayız çünkü bu onların hayatı bize karışmaz!!. :D

bence eliz sakuçoğlu ile murat boz çok yakışıyorlar birbirlerini uyuyorlar.
eliz sakuçoğlu hakkında bi sürü şey söylediniz biraz düzgün bakın ne kadar güzel bir kadın.
ama ikinci konuya gelirsek orası bize karışmaz ister evlenirler ister evlenmezler!!

Geri