gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

murat boz kaç yaşında acaba?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, tam bir Murat Boz hayranıyım.Acaba doğum tarihi ne?Kaç yaşında? Bilgi verirseniz sevinirim admin :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Murat Boz 7 mart 1980 tarihinde dünyaya geldi . Türk şarkıcı, şarkı sözü yazarı ve bestecidir. Zonguldağın Ereğli ilçesinde doğdu, ilköğrenimini burada tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşti. 1999'da Bilgi Üniversitesi Caz Bölümü'nü kazandı, 2003 yılında buradan mezun olarak İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı bölümüne başladı. Aynı yıllarda başta Tarkan olmak üzere, birçok sanatçıya albüm ve konserlerinde vokallik yaptı.

3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ben bı murat boz hayranıyım onu cok sevıyorum sempatık şeyy.... hahaha

murat boz kaç yaşında acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz hayat öpücüğü şarkı sözü var mı acaba

Murat Boz hayat öpücüğü şarkı sözü var mı acaba

Murat Boz'un seslendirdiği hayat öpücüğü isimli şarkının sözlerini rica ediyorum. Saygılarımla. Emrullah Cankurt
  2. acaba google kaç yaşında

acaba google kaç yaşında

google sen kaç yaşındasın
  3. murat bozun boyu kilosu kaç

murat bozun boyu kilosu kaç

Murat Boz hayranları adına yazıyorum melekler. Bu yakışıklının boyu kaç, kaç kilo ve gözleri tam olarak ne renk ?
  4. murat boz nereli bilen varmı acaba

murat boz nereli bilen varmı acaba

Ben yeni yeni Murat Boz'u beğenmeye başladım.Önceden hiç hoş gelmezdi ama arkadaşlarımdanmıdır nedir, şimdi öyle değil :D Acaba kendisi nereli bilen varsa yazarmı?
  5. Murat Boz 34 Yaşına Girdi

Murat Boz 34 Yaşına Girdi

murat boz, murat boz kaç yaşında, murat boz doğum tarihi Sevgili melekler, Murat Boz, 34’üncü yaş gününü sürpriz bir partiyle Ulus 29’da kutladı. Boz, kutlama sonrası sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’yla havaalanının yolunu tuttu. Popçu, sevgilisinin ayarladığı tatilde bir kutlama daha yapacak...

Sayfayı Paylaş