gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Murat Boz: Müjde'yle Aşk Yaşamıyoruz !

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

236983_660_320.jpg Müjde'yle aşk yok

Güneş'in haberine göre "Hadi İnşallah" filmindeki rol arkadaşı Müjde Uzman'ı yönetmenliğini yaptığı Soner Sarıkabadayı'nın "Unuttun Mu Beni" klibinde oynatınca alevlenen dedikodularla ilgili Boz, "Müjde'yle aşk yok. Sadece iyi arkadaşız" dedi.

Şarkıcı, yapılan bomba ihbarı yüzünden yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı ve izdihamın yaşandığı konser sonrası kuliste, kasket takıp şalvar giydi ve "Konserde söz vermiştim giyeceğim diye unuttum ama unutmadım. Siz istersiniz de giymez miyim! Teşekkürler Alanya" notuyla fotoğraf paylaştı.

Murat Boz: Müjde'yle Aşk Yaşamıyoruz ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

murat boz kimdir murat boz kim otobiyografisi biyografisi biyografi 07.03.1980 yılında Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya geldim. İlk ve ortaokul öğrenimimi yine burada tamamladıktan sonra 1995-96 eğitim öğretim yılında istanbul anadolu güzel sanatlar lisesi özel yetenek sınavını kazanarak eğitimime İstanbul'da devam etmeye başladım. Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi,...
  2. Son bir senedir aşk yaşamıyorum

Son bir senedir aşk yaşamıyorum

AŞK ŞARKILARINDAN OLUŞAN 'DOKUN' İSİMLİ YENİ ALBÜMÜ ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ÇIKACAK OLAN KEREMCEM TÜM YAŞADIKLARINI ŞARKI YAPTI: HİSSETTİYSEM VE YAŞADIYSAM İNSANLARIN BUNU DUYMAYA HAKKI VAR.. Keremcem 'Dokun' adlı üçüncü albümünü önümüzdeki hafta çıkarıyor. Albümde bulunan 12 şarkının dokuzunun söz ve müziğine de imza atan Keremcem, her bir şarkıdı yaşadıklarını anlattığını kabul...
  3. Murat Boz Aşklarım Büyük Benden Şarkısı, Şarkı Sözü

Murat Boz Aşklarım Büyük Benden Şarkısı, Şarkı Sözü

Murat Boz'un seslendirdiği benimde beğenerek dinlediğim Aşklarım Büyük benden şarkısının sözleri meleklerim... Sevdim Yazılanı Yeni Düşlerin Vakti Şimdi Kafa Yordum Biraz Boş Verdim Hiçliğimi Biraz Hüzünlü Bir Haldeyim Şimdi Sorgulamadım Acı Çeken Kalan Mı Giden Mi Bu Gece Sende Düşün Biraz Yada Çaldın Üstüne Kara Yok Ne Yapsam Eskisi Kadar Acımıyor Bu Yara Bitermi Dünyada Yenisi...
  4. Murat Boz Ankara Metrosunda!

Murat Boz Ankara Metrosunda!

murat boz, murat boz haberleri, murat boz yedigün konserleri ankara Sevgili melekler, sevilen şarkıcı Murat Boz'u son zamanlarda Masserati marka arabasıyla magazin basınından takip etmişsinizdir. Yedigün konserleri kapsamında Anklara'da bulunan Boz, bu kez Masserati yerine Anklara metrosunu kullandı. İşte detaylar... Murat Boz, “Yedigün Yaz Konserleri” kapsamında önceki akşam Ankara’da...
  5. Murat Boz Aldatıldı mı?

Murat Boz Aldatıldı mı?

murat boz haberleri, murat boz sevgilisi, murat boz eliz sakuçoğlu ayrıldı mı Sevgili melekler, popçu Murat Boz ve Eliz Sakuçoğlu ayrıldı. Habertürk'ten Gülşen Yüksel'in verdiği habere göre Eliz Sakuçoğlu Murat Boz'u aldatmış. Muhteşem Yüzyıl'ın şehzadelerinden biriyle öpüşen ve bunu Boz'un öğrendiği iddia edilen Eliz Sakuçoğlu'yla ilgili haberin detayları aşağıda.... Konuya ilişkin...

Sayfayı Paylaş