gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Murat boz-Sallana sallana

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Benim olan senin ama Senin olan benim değil
    Yani kalbinde bana bir yer yok

Belki biraz sustum ama
    Sözlerini yuttum değil
    Bak bu yangından geriye eser yok

Gönlüm usandı sana zar zor dayandı
    Tabi ben de üzüldüm ama yandıysa yandı

Ben burda yarına küsmüşüm
    Yürüyorum yolda sallana sallana
    Derdinle zindana düşmüşüm
    Bitti hakkın da kullana kullana

Murat boz-Sallana sallana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komşu sallandı

Komşu sallandı

Komşu sallandı Merkez üssü Yunanistan'ın başkenti Atina'nın 200 kilometre güneybatısındaki Kiparisiya körfezi olan Richter ölçeğine göre 4.5 büyüklüğünde deprem kaydedildiği bildirildi. Atina Yerbilimleri Enstitüsü, saat 06.30'da meydana gelen ve Mora yarımadasının batısında hissedilen yer sarsıntısının can ve mal kaybına yol açmadığını duyurdu
  2. Japonya 7 büyüklüğünde sallandı

Japonya 7 büyüklüğünde sallandı

Japonya'nın Honshu bölgesinde şiddetli deprem oldu. Depremin aletsel büyüklüğü 7.0 olarak ölçüldü. Depremin erkezi Tokyo'ya 303 km mesafede ABD Ulusal Jeoloji Araştırmaları ve Deprem Bilgi Merkezi verilerine göre Japonya'nın Honshu bölgesinde şiddetli bir deprem meydana geldi. Yerel saatle 11.39'da yaşanan depremin aletsel büyüklüğünün 7.0 olarak ölçüldüğü bildirildi. Yerkabuğunun 40...
  3. sıçra ve sallan

sıçra ve sallan

Solucan kıpırdar Böcek iki yana sallanır Kuş uçar Tavşan hoplar At koşar Yılan sürünür Fare zıplar Ayı gerinir Balık yüzer Kanguru sıçrar Geyik seker AMA...... Ben yürürüm (hayvanların hareketleri yapılır)
  4. Yalova 4.1 ile sallandı

Yalova 4.1 ile sallandı

YALOVA’nın Çınarcık İlçesi’nde dün sabah 4.1 büyüklüğünde hafif şiddette deprem meydana geldi. Saat 09.04’te meydana gelen deprem, Çınarcık, Yalova, Bursa ve İstanbul’un Kadıköy İlçesi’nde hissedilirken kısa süreli paniğe neden oldu.
  5. Kuzey Ege sallandı

Kuzey Ege sallandı

Ege Denizi’nde Gökçeada açıklarında 5.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nden alınan bilgiye göre, saat 00.58’de Ege Denizi’nde meydana gelen depremin büyüklüğü 5.2 olarak ölçüldü. Depremin, “şiddetlice” olarak değerlendirildiği ifade edildi. Deprem 8.6 km derinlikte meydana gelirken Ege Denizi'ne kıyısı olan...

Sayfayı Paylaş