gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Murat Boz Sevgilisinden Ayrıldı mı?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

murat boz sevgilisi, murat boz haberleri, murat boz eliz sakuçoğlu
    Sevgili melekler, ünlüler dünyasını yakından takip etmek artık sosyal medya sayesinde çok kolaylaştı. Sosyal medya hesaplarında sevgilisini/eşini takipten çıkartan, instagramda paylaştığı aşk fotolarını bir anda yok eden isimlerin mutlaka sevgilisi/eşiyle bir problemi oluyor, eşiyse boşanıyor, sevgilisiyse ayrılıyor. Buna örnek olarak Yeliz Şar-Tolga Güleç, Okan Bayülgen-Şirin Ediger ya da Cem Yılmaz,Ahu Yağtu çiftini örnek verebiliriz.
    Şimdi aynı olay ünlü popçu Murat Boz ve 7 yıllık sevgilisi Eliz Sakuçoğlu arasında yaşanıyor!

murat-boz-eliz.jpg

Ünlü popçu Murat Boz, 7 yıldır birlikte olduğu Eliz Sakuçoğlu’nun fotoğraflarını Instagram’dan sildi. Birbirlerini artık twitter’da takip etmiyorlar. Eliz, sevgilisiyle fotoğraflarını Instagram’da tutmaya devam ediyor. Üstüne bir de hayranlarının "Ayrılmayın, barışın" mesajları da eklenince kafalarda soru işaretleri oluçmaya başladı. Ne diyelim, hayırlısı olsun....

meleklermekani.com TİTAN

Murat Boz Sevgilisinden Ayrıldı mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

murat boz kimdir murat boz kim otobiyografisi biyografisi biyografi 07.03.1980 yılında Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya geldim. İlk ve ortaokul öğrenimimi yine burada tamamladıktan sonra 1995-96 eğitim öğretim yılında istanbul anadolu güzel sanatlar lisesi özel yetenek sınavını kazanarak eğitimime İstanbul'da devam etmeye başladım. Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi,...
  2. Murat Boz hayat öpücüğü şarkı sözü var mı acaba

Murat Boz hayat öpücüğü şarkı sözü var mı acaba

Murat Boz'un seslendirdiği hayat öpücüğü isimli şarkının sözlerini rica ediyorum. Saygılarımla. Emrullah Cankurt
  3. murat bozun şarkı sözlerini yazar mısınız lütfen ?

murat bozun şarkı sözlerini yazar mısınız lütfen ?

Murat Bozu yeni yeni dinlemeye başladım.Artık sesi fena gelmiyor, kendi de öyle :D Benim rica toplu halde Murat Boz şarkılarına ulaşabilmek.Siz bu sayfaya Murat Boz şarkılarının sözlerini yazabilirmisiniz, hepsini olmasa bile birkaçını..:)
  4. Murat Bozun twitter adresini bilen var mı ?

Murat Bozun twitter adresini bilen var mı ?

Acilen murat boz un twitter adresini bulmam lazım.Melekler ne olur mutlaka biriniz biliyorsunuzdur, murat bozun twitter adresi nedir ? :S
  5. Murat Boz Aldatıldı mı?

Murat Boz Aldatıldı mı?

murat boz haberleri, murat boz sevgilisi, murat boz eliz sakuçoğlu ayrıldı mı Sevgili melekler, popçu Murat Boz ve Eliz Sakuçoğlu ayrıldı. Habertürk'ten Gülşen Yüksel'in verdiği habere göre Eliz Sakuçoğlu Murat Boz'u aldatmış. Muhteşem Yüzyıl'ın şehzadelerinden biriyle öpüşen ve bunu Boz'un öğrendiği iddia edilen Eliz Sakuçoğlu'yla ilgili haberin detayları aşağıda.... Konuya ilişkin...

Sayfayı Paylaş