gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Murat Boz Somaliye Yardım Eli Uzattı

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

murat boz, haberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Eylül ayında bütün masraflarını cebinden karşılayacağı ve tüm gelirini Somali’ye göndereceği bir konser vermeye hazırlayan Ajda Pekkan'dan sonra bir başka ünlü şarkıcı daha açlığa duyarsız kalmadı.

'Aşklarım Büyük Benden' adlı albüm turnesi kapsamında konserler veren Murat Boz, Ekim'de başlayacağı turnenin ikinci ayağında, Somali için düzenlenen bir yardım kampanyasına destek olacak.

Sabah gazetesinin haberine göre ünlü popçu, Türk Kızılayı'nın Somali'ye yardım kampanyası için turnesi sırasında hayranlarına destek çağrısı yapacak. Telefonla gönderilen mesajlar sonucu toplanan gelir, Somali'ye bağışlanacak. Boz'un bu davranışının diğer sanatçılara da örnek olması bekleniyor.

Murat Boz Somaliye Yardım Eli Uzattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup hepsi uzat elini

Grup hepsi uzat elini

Uzat elini aşka uzan Yüreğini sarsın duygular Uzat elin aşka uzan Dayanamaz aşka korkular Yüzüne bakınca gözlerin herşeyi anlatıyor Yanında olunca herşey nasılda güzel olyor Ne olur kalbim durma aşkla yan Geceleri uykular yalan Her yeni güne aşkla uyan sende Sevmeye engel mi var Onunlayken zaman dursun herşeyi unutursun Mutlusun düşünmeden O an yeter
  2. Grup Hepsi - Uzat Elini

Grup Hepsi - Uzat Elini

Uzat elini aşka uzan Yüreğini sarsın duygular Uzat elini aşka uzan Dayanamaz aşka korkular Yüzüne bakınca gözlerin herşeyi anlatıyor Yanında olunca herşey nasılda güzel oluyor Ne olur kalbim durma aşkla yan Geceleri uykular yalan Her yeni güne aşkla uyan sende Sevmeye engel mi var -Nakarat- Onunlayken zaman dursun Herşeyi unutursun Mutlusun düşünmeden O an yeter
  3. uzattım ellerimi onlarda burada

uzattım ellerimi onlarda burada

Sen yoktun, geceyi bin yıldıza bölerdim. Uykuyu kendime haram ederdim. Yorgun sabahlara güneşsiz yarınlara uyanırdı her gün yüreğm. Kime sorsam bilmezdi seni. Öfkem onlara değil kendimeydi hep. Ağlamaksa, içe akıtılan gözyaşı, kimse görmezdi... Her yağmur yağışında bu kentte, damla damla düşerdi özlem. Islanmak değildi beni korkutan, o damlalarda boğulmaktı. Yokluğun beni boğardı. Öyle zorki...
  4. murat bozun hayatı ingilizce ödevim yardım

murat bozun hayatı ingilizce ödevim yardım

İngilizce hocası istediğimiz bir ünlünün hayatını yazmamızı istedi .ben de Murat Boz 'u seçtim tabi ki ama çok iyi yazabildiğimi düşünmüyorum.Bana yardımcı olabilirmisiniz, yazabilen varsa buraya yazarsa kontrol edebilirim sayenizde :)
  5. Karadayı 100. bölümde Savcı Turgut Mahire yardım elini uzattı

Karadayı 100. bölümde Savcı Turgut Mahire yardım elini uzattı

Karadayı dizsisi bu hafta 100. bölümü ile dalya dedi ve Karadayı son bölüm izleyicileri ekran başına topladı. Öyle ki “Karadayı son bölüm” ifadesi Google aramalarında trende girdi. Peki dün akşamki (2 Mart) bölümde neler oldu? Dizinin son bölümün de Mehmet Emir’in kumpasıyla Mahir, suçsuz yere hapse düştü ama neyse ki Feride bunun farkındaydı. Mahir hapse düşmesinin yanında bir de ölüm...

Sayfayı Paylaş