gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Murat Boz söylüyor cepte para yok sözleri lütfen :)

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Murat Boz süperrr bir şarkı söylüyor. Sözleri de tam bana göre hani :D Cepte Para Yok. Sözlerini buraya yazabilirmisiniz ? Teşk..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bu ara kendime gelemiyorum İşe güce aklımı veremiyorum
    İpin ucu kaçtı bulamıyorum
    An geliyor çıldırıyorum

Aşk hayatım çok karışık
    Ama kalbim buna önceden alışık
    Benim İçin hala bir ışık
    Var mı acaba bilemiyorum

Adam olamadı bir tutunamadı
    Yolu bulamadı da kayboldu
    Zaman çabuk geçti yakalayamadı
    Eş dost hepsi yalan oldu

Şans yok cepte para yok
    Ev araba yok, yok Allah yok
    Boşver akışına bırak herşeyi
    İnceldiği yerden kopsun

Şans yok cepte para yok
    İnceldiği yerden kopsun

Şans yok cepte para yok
    İnceldiği yerden kopsun

Şans yok cepte para yok
    İnceldiği yerden kopsun

Murat Boz söylüyor cepte para yok sözleri lütfen :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz "Tarkanla aramda husumet yok dedi "

Murat Boz "Tarkanla aramda husumet yok dedi "

DİZİ TEKLİFLERİNİ REDDEDİYOR MURAT BOZ, MEGASTARLA ARALARINDA 'HUSUMET' OLDUĞU YOLUNDAKİ HABERLERİ YALANLADI. Tarkan'ın vokalistliğini yaptıktan sonra albüm çıkaran Murat Boz, megastarla aralarında 'husumet' olduğu yolundaki haberleri yalanladı. Tarkan'ın konserini izlemek için Almanya'ya giden Murat Boz, 'Konuşulanın aksine aramız gayet iyi. Hiçbir problemimiz yok. Sık sık görüşüyoruz. O,...
  2. Murat Boz - Para Yok

Murat Boz - Para Yok

Bu ara kendime gelemiyorum İşe güce aklımı veremiyorum İpin ucu kaçtı bulamıyorum An geliyor çıldırıyorum… Aşk hayatım çok karışık Ama kalbim buna önceden alışık Benim İçin hala bir ışık Varmı acaba bilemiyorum.. Adam olamadı bir tutunamadı Yolu bulamadı da kayboldu Zaman çabuk geçti yakalayamdı Eş dost hepsi yalan oldu… Şans yok cepte para yok Ev araba yok, yok Allah yok Boşver akışına bırak...
  3. Murat Boz Hayat Öpücüğü Şarkı Sözü

Murat Boz Hayat Öpücüğü Şarkı Sözü

murat boz, hayat öpücüğü, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgileri için yazımıza buyrun arkadaşlar. murat bozun yeni şarkısı olan jayat öpücüğüm şarkı sözlerini sizler için paylaşıyoruz melekler. Habersiz geçivermiş yıllar dün gibi hatıralar Takvimlerden sonbahar gibi dökülmüş yapraklar Anladım ki hala özlüyorum elimde olmadan Sendin sığındığım liman Nefesini kokunu Kalbime...
  4. Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü

Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü

Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkı Sözü Selam kızlar Murat Boz hayranları size sesleniyorum ve Murat Boz Kalamam Arkadaş Şarkısının sözlerini de yazmanızı rica ediyorum.
  5. murat bozun şarkı sözlerini yazar mısınız lütfen ?

murat bozun şarkı sözlerini yazar mısınız lütfen ?

Murat Bozu yeni yeni dinlemeye başladım.Artık sesi fena gelmiyor, kendi de öyle :D Benim rica toplu halde Murat Boz şarkılarına ulaşabilmek.Siz bu sayfaya Murat Boz şarkılarının sözlerini yazabilirmisiniz, hepsini olmasa bile birkaçını..:)

Sayfayı Paylaş