gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Murat Boz ve Sevgilisi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

murat boz un sevgilisi eliz murat bozun sevgilisi kim boz ve sevgilisinin fotoları ve murat boz, sevgilisi, kimle görüntülendi, kız arkadaşı, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Murat Boz ve sevgilisi Eliz Sakuçoğlu da kameralara yakalananlar kervanına katıldılar!

Gerçi pek te yakalanmış gibi bir halleri yok melekler,bilakis poz vermişler gibi.Ama ne yazık ki ünlülere güven olmuyor.Bir bakmışsınız,çıkıp niye çektiniz resimlerimizi silin deyiveriyorlar.:D:D

Ne diyorduk?Evet ,Murat Boz ve sevgilisi Bodrum'da kahvaltı esnasında görüntülenmişler.Artık kahvaltıda ne yediklerini de sizin yorumunuza bırakıyorum..:D:D

2. özge uğur

özge uğur Forum Okuru

hiç yakışmıyolar ve yemekte her halde birbirlerini yiyolar zaaaaaaaa

Murat Boz ve Sevgilisi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

Murat Boz Kimdir?Murat Boz Biyografisi

murat boz kimdir murat boz kim otobiyografisi biyografisi biyografi 07.03.1980 yılında Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya geldim. İlk ve ortaokul öğrenimimi yine burada tamamladıktan sonra 1995-96 eğitim öğretim yılında istanbul anadolu güzel sanatlar lisesi özel yetenek sınavını kazanarak eğitimime İstanbul'da devam etmeye başladım. Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi,...
  2. Murat Boz ve Ayşe Özyılmazel sahnede

Murat Boz ve Ayşe Özyılmazel sahnede

ayşe özyılmazel murat boz murat boz ayşe özyılmazel arabesk arabesk murat boz, ayşe özyılmazel, kuruçeşme arena konseri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Önceki akşam Kuruçeşme Arena'da konser veren Murat Boz'a sahnede konuk sanatçı olarak eşlik eden Ayşe Özyılmazel, ayakkabısının topuğu kablolara dolaşınca, düşme tehlikesi atlattı Melek2'lerim. İşte o haber! Murat Boz, önceki gün...
  3. Murat Han ve sevgilisi

Murat Han ve sevgilisi

murat hanın sevgilisi, yeni sevgilisi, kim, 2011, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Ekranların başarılı oyuncularından Murat Han, daha önce kendisi gibi oyuncu olan Özgü Namal ve Tuba Ünsal'la aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti Melek'lerim. Şimdilerde ise Murat Han, gönlünü manken Nur Gümüşdoğrayan’a kaptırdı. Sevgililer, önceki akşam Nişantaşı’ndaki Hardal’da el ele...
  4. Murat Bozun yeni klibi

Murat Bozun yeni klibi

murat boz yeni klip 2011 şarkıları klipleri atlı klibi görüntüleri resimleri haberleri burada arkadaşlar. Genç kızların sevgilisi yakışıklı şarkıcı Murat Boz "Habersiz geçivermiş yıllar dün gibi hatıralar" diyerek, Murat Boz şarkıları ile kalbimize dokunan ünlü şarkıcının yeni klibi at üzerinde olacak Melek'lerim:) Atlı klibi için binicilik dersleri alan Murat Boz'un at üzerinde ki...
  5. Murat Boz ve Büşra Pekin Aynı Filmde Rol Alacaklar!

Murat Boz ve Büşra Pekin Aynı Filmde Rol Alacaklar!

murat boz haberleri, büşra pekin haberleri, murat boz hakkında Sevgili melekler, şimdiye kadar pek çok kez oyunculuk teklifi alan genç kızların sevgilisi popçu Murat Boz, nihayet bir sinema filmiyle beyazperdyee merhaba diyecek. Boz'a bu filmde başarılı oyuncu Büşra Pekin eşlik edecek. İşte haberin detayları... Pop dünyasının yıldız ismi Murat Boz, şarkıcılıktaki başarısının ardından...

Sayfayı Paylaş