murat bozun hayatı ingilizce ödevim yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İngilizce hocası istediğimiz bir ünlünün hayatını yazmamızı istedi .ben de Murat Boz 'u seçtim tabi ki ama çok iyi yazabildiğimi düşünmüyorum.Bana yardımcı olabilirmisiniz, yazabilen varsa buraya yazarsa kontrol edebilirim sayenizde :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Murat Boz was born 7 March, 1980 in Karadeniz Ereğli, Turkey, currently resides in Istanbul is a Turkish pop singer.
    He completed his primary and secondary education in Karadeniz Ereğli (Zonguldak), then in 1995-1996 he attended a fine art oriented high school in İstanbul. At the time he pursued his musical career at various music halls as a backing vocalist.

Murat Boz In 1998 he became the first runner up as the male vocalist in a contest for high school students organized by Milliyet(a Turkish national newspaper).

In 1999 he graduated Bilgi University, Jazz vocalist department.He’s continuing his education at İstanbul Technical University Turkish Classical Music Conservatory since 2003.

Murat Boz Some of the names he worked with(either stage performance or albums): Tarkan, Ajda Pekkan, Shakira, Nilüfer, Nazan Öncel, Nil Karaibrahimgil, Hepsi, Hande Yener. He can be also seen in different recordings of commercials(advertisements) , such as: Mc Donalds, İstikbal and Cola Turka.
    Murat Boz released his first single – Aşkı Bulamam Ben (I cannot find love) – in the summer of 2006, single which proved to be a success. Continuing his musical career he released his first album – Maximum – in 2007 which also proved to be a great success and which propelled him even more on the Turkish musical market. Both of his releases were made under Stardium label.

3. Metehan

Metehan Forum Okuru

4. furkan nzllioğlu

furkan nzllioğlu Forum Okuru

iyi

murat bozun hayatı ingilizce ödevim yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Hayatı....(ingilizce)

atatürkün hayatı atatürkün hayatı ingilizce türkçe ingilizce kısa Mustafa Kemal Atatürk (19 May 1881-10 November 1938) Mustafa Kemal, founder of the Turkish Republic, was born in Saloniki on the l9th May 1881 of humble background. His father started out as a customs officer, later becoming a timber merchant. Following his sudden death he left behind a family having to fend for itself. As a...
  2. oktay sinanoğlu nun hayatı ingilizce

oktay sinanoğlu ingilizce hayatı oktay sinanoğlu hayatı ingilizce bir bilim adamının bilim adamlarının adamlarının Sinanoğlu was born in 1935 in Bari, Italy where his father served as a consul general. The family returned to Turaaa at the start of World War II in 1939. In 1953, he attended TED Yenişehir Lisesi high school in Ankara, and after graduating won a scholarship for education of...
  3. ingilizce eğitim yardım lütfeeennn

arkadaşlar üniversitede ingilizce okuyan var mıı ? İngilizcem orta düzeyde lisede öğrendiğim kadar işte. Hazırlık okuyarak üstesinden gelebilir miyim ki ? İngilizce okumayı hiç düşünmesem miii ?? :uhu:
  4. Murat Eken kimdir, murat eken hayatı bioyrafisi bilgileri

Murat eken hakkında bilgi arıyorum, varsa biyografisi, resmi ve diğer tanıtım bilgilerini rica ediyorum. sağolun melekler iyiki varsınız sizleri seviyorruuuuuuuuuuuuuuuuum. Büşra :)
  5. Murat Bozun yeni klibi

murat boz yeni klip 2011 şarkıları klipleri atlı klibi görüntüleri resimleri haberleri burada arkadaşlar. Genç kızların sevgilisi yakışıklı şarkıcı Murat Boz "Habersiz geçivermiş yıllar dün gibi hatıralar" diyerek, Murat Boz şarkıları ile kalbimize dokunan ünlü şarkıcının yeni klibi at üzerinde olacak Melek'lerim:) Atlı klibi için binicilik dersleri alan Murat Boz'un at üzerinde ki...
  6. performans ödevim ingilizce sınıf eşyaları listesi helppppp!

İngilizce sınıf eşyaları listesi bu dönem performans ödevim bana yardım edin lütfen, bu listeyi birlikte hazırlayalım :D
  7. murat bozun boyu kilosu kaç

Murat Boz hayranları adına yazıyorum melekler. Bu yakışıklının boyu kaç, kaç kilo ve gözleri tam olarak ne renk ?
  8. kızlar murat bozun burcu ne

Bayılıyorum bu adama, acaba benim gibi olan varmıdır ? :D Evli ama olsun, bilen var mı acaba burcu nedir ?
  9. murat bozun şarkı sözlerini yazar mısınız lütfen ?

Murat Bozu yeni yeni dinlemeye başladım.Artık sesi fena gelmiyor, kendi de öyle :D Benim rica toplu halde Murat Boz şarkılarına ulaşabilmek.Siz bu sayfaya Murat Boz şarkılarının sözlerini yazabilirmisiniz, hepsini olmasa bile birkaçını..:)
  10. Murat Bozun twitter adresini bilen var mı ?

Acilen murat boz un twitter adresini bulmam lazım.Melekler ne olur mutlaka biriniz biliyorsunuzdur, murat bozun twitter adresi nedir ? :S

Sayfayı Paylaş