gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Murat Dalkılıç aslanlar gibi geliyor

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

murat dalkılıç ın annesi murat dalkılıç annesi dalkılıçın ın ailesi dalkılıçın ailesi MURAT DALKILIÇ İDDİALI GELİYOR! [​IMG]
    'KASABA' ADLI ŞARKISIYLA BÜYÜK İLGİ GÖREN MURAT DALKILIÇ, ALBÜMÜYLE MÜZİK PİYASASINDAKİ YERİNİ ALACAK.

Bu yaz daha albümü piyasaya çıkmadan 'Kasaba' adlı şarkısıyla Çeşme ve Bodrum'da büyük ilgi gören genç popçu Murat Dalkılıç, çok yakında albümüyle müzik piyasasındaki yerini alacak.

Bar ve gece kulübü çalışmalarıyla, 'Genç kuşağın yeni Kenan Doğulusu' diye adından söz ettiren Dalkılıç, İzmir'den İstanbul'a gelerek çalışmalarına hız verdi. Soner Sarıkabadayı'nın sözlerini yazmış olduğu 'Kasaba' şarkısı tüm internet üzerinden yayılarak milyonlara ulaşmayı başaran genç popçunun en büyük destekçisi ise adaşı Murat Boz. Albüm çalışmaları sırasında Murat Dalkılıç'ın yanında olan Boz, 'İnanıyorum ki Murat bu kışa damgasını vuracak. Ona destek olmaktan çok keyif alıyorum' dedi...

Murat Dalkılıç aslanlar gibi geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. murat dalkılıç kasaba albümü

murat dalkılıç kasaba albümü

murat dalkılıç ın msn si Murat Dalkılıç, Ege'nin starı. İddiası; şarkılarında ve sahnesinde gizli. Bugüne kadar sayısız sahne performansı gerçekleştiren Dalkılıç, bir yılı aşkın stüdyo çalışmasının ardından müzikseverlerle buluşuyor. Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alan maxi single çalışması "Kasaba"nın söz ve müziği Soner Sarıkabadayı, düzenlemesi ise Tolga...
  2. Murat Dalkılıç - Ele İnat

Murat Dalkılıç - Ele İnat

murat dalkılıç ele inat murat dalkılıç ele inat akor akorları facebook tab İlk değilsen bile canım, son kalacaksın. Aldığım her nefes gibi içime dolacaksın. Belki benimle,belkide bensiz kalıp ağlayacaksın. Ama gün gelecek sonsuza kadar yanımda olacaksın. Yana yana canım sana geliyorum, Herşeyimle bak senin oluyorum, Aşığım adım gibi biliyorum,ele inat. Sonunu bile bile sana deli oldum ah!...
  3. Murat Dalkılıç - 19 Ay

Murat Dalkılıç - 19 Ay

Sensiz geçen şu 19 ayın hesabı sorulacak, Bilmiyorum ama kimden. O mis kokan ellerinin ürpertici dokunuşu, Hiç gitmeyecek bu bedenden. Seni unutmayayım diye hergün yüzlerce kağıda, Çöpten kadınlar çizdim ben.. (Nakarat) Çünkü sen buğulu camlara bizi kazırken, Gözyaşıma kovalar tuttum ben.. Bembeyaz duvağı açılmamış umutlarımdın sen, Umutlarıma karalar diktim ben..
  4. Murat Dalkılıç Resimleri

Murat Dalkılıç Resimleri

Murat Dalkılıç Resimleri arıyorum ben umarım sizde Murat Dalkılıç yeni Resimleri vardır melekler

Sayfayı Paylaş