gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Murat Dalkılıç Evleniyor

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

1061076_620x410.jpg
    Merve Boğulur dünya evine giriyor. Yakışıklı şakıcı MuratDalkılıç ile iki kez ayrıldıktan sonra aşkları bitmedi. Büyük aşkı evlilik iletamamlayacaklar.. Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur evleniyor. 5 ay ayrıkaldıktan sonra yeniden birleşen çiftin yakın zamanda evlenecekleri hattaevlilik hazırlıkların başladığı konuşuluyor. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç nezaman nerede evlenecekler? İki kez ayrılmalarına üçüncü kez bir araya gelenünlü çift Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, resmen evlenmeye karar verdi. Beşaylık ayrılıktan akabinde tekrardan bir araya gelen Murat Dalkılıç ve MerveBoluğur, evlilik hazırlığında. Merve ve Murat evleniyor.

Beş aylık ayrılıktan sonra yeniden bir araya gelen MuratDalkılıç ve Merve Boluğur, evlilik hazırlığında...

BEŞ AY AYRI KALMIŞLARDI

Yaklaşık bir yıllık beraberliğin ardından geçen aralıkayında yollarını ayıran Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, bu ayrılığa sadece beşay dayanabilmişti. Barışmalarını Bodrum tatiliyle kutlayan çift hakkında yenibir iddia ortaya atıldı.

HAZIRLIKLARA BAŞLADILAR

Magazin kulislerinde Dalkılıç’ın ünlü oyuncuya evlenmeteklif ettiği ve “evet” yanıtı aldığı konuşuluyor. Nikah masasına oturmak içinfazla beklemek istemeyen çiftin düğün hazırlıklarına başladığı ve ağustosa günaldıkları da gelen haberler arasında.

Hürriyet

Murat Dalkılıç Evleniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Dalkılıç - Hoşçakal

Murat Dalkılıç - Hoşçakal

Dün yine oturdum sessizce, Güneşin bizim için battığı ıssız sahile. Git gide yosun tutmuş bir ev, Martılar küsmüş sen yoksun diye. (Nakarat) Durma! Mutlu ol hayatta... İki gözüm,gülsün yüzün, Arkana bile bakma. Gidenken her şeyi al yanında Mutluluğu ol, kederi de al, Güzelim hoşçakal...!
  2. Murat Dalkılıç - Merhaba (2010)

Murat Dalkılıç - Merhaba (2010)

Murat Dalkılıç hayranlarına müjde.Sanatçının yepyeni albümü "Merhaba"müzik piyasasınada merhaba dedi=)Sizlere albümün içeriği hakkında detaylara geçiyorum 01. Dönmem 02. Külah 03. Sarhoş Yakamoz 04. Merhaba Merhaba 05. İmza 06. Çatlat 07. Kıyamadım İkimize 08. Haliyle 09 .Pardon 10. La Fontaine 11. Merhaba Merhaba ( Alaturka ) 12. Dönmem ( Club Mix)
  3. Ekin Türkmen ve Murat Dalkılıç Evleniyor!..

Ekin Türkmen ve Murat Dalkılıç Evleniyor!..

ekin türkmen murat dalkılıç ekin türkmen murat dalkılıç evleniyor evleniyor ayrıldı evlendi mi ekin türkmen, murat dalkılıç, evleniyorlar, zamanı, yeri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Karakol dizisinin sevilen oyuncularından Ekin Türkmen bir süredir Murat Dalkılıç'la birlikteydi.Popçu-gazeteci Ayşe Özyılmazel’in, “Sevgilim beni bir erkekle aldattı”...
  4. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Evleniyorlar!

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Evleniyorlar!

merve boluğur, murat dalkılıç, merve boluğur haberleri Sevgili melekler, ünlüler dünyasından iki isim daha evlilik kararı aldı. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç evleniyorlar. 1 yıldır aşk yaşayan çift Bodrum'da tatil yaparken evlilik kararı aldılar. Konu hakkında konuşan yakışıklı şarkıcı Murat Dalkılıç, "Merve'nin hayatımdan gitmesini istemiyorum. Erken çocuk sahibi olup aile kurmaya...

Sayfayı Paylaş