gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Murat Dalkılıç ve Ekin Türkmen el ele

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Murat Dalkılıç Ekin Türkmen, birlikteler, aşk, beraberler, el ele, haberleri burada arkadaşlar. [​IMG]

Murat Dalkılıç ve Ekin Türkmen ilk kez el ele görüntülenmiş, biz de o haberi sizlere sunuyoruz Melek'ler:)

Beraberliklerini aylardır yalanlayan ve “sadece arkadaş” olduklarını söyleyen Murat Dalkılıç ve Ekin Türkmen, sonunda yakalandı.
    Çift önceki gün City’s AVM çıkışında ilk kez elele görüntülendi.

Murat Dalkılıç ve Ekin Türkmen el ele konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Dalkılıç - Ele İnat

Murat Dalkılıç - Ele İnat

murat dalkılıç ele inat murat dalkılıç ele inat akor akorları facebook tab İlk değilsen bile canım, son kalacaksın. Aldığım her nefes gibi içime dolacaksın. Belki benimle,belkide bensiz kalıp ağlayacaksın. Ama gün gelecek sonsuza kadar yanımda olacaksın. Yana yana canım sana geliyorum, Herşeyimle bak senin oluyorum, Aşığım adım gibi biliyorum,ele inat. Sonunu bile bile sana deli oldum ah!...
  2. Murat Dalkılıç ve Ekin Türkmen aşkı

Murat Dalkılıç ve Ekin Türkmen aşkı

murat dalkılıç ekin türkmen ekin türkmen murat dalkılıç türkmenin eşi ve eşi murat dalkılıç ekin türkmen aşkı, birlikteler, sevgiller mi derken gelen haberlere göre sevgili oldukları ortaya çıkmış arkadaşlar. Ünlüler dünyasın da yeni bir aşk yeşeriyor Melek'ler. Uzun zamandır birlikteliklerini yalanlayan iki ünlü, gazetecilere samimi yakalanmışlar:) İşte o haber Melek'ler! Aylardır...
  3. Ekin Türkmen ve Murat Dalkılıç Evleniyor!..

Ekin Türkmen ve Murat Dalkılıç Evleniyor!..

ekin türkmen murat dalkılıç ekin türkmen murat dalkılıç evleniyor evleniyor ayrıldı evlendi mi ekin türkmen, murat dalkılıç, evleniyorlar, zamanı, yeri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Karakol dizisinin sevilen oyuncularından Ekin Türkmen bir süredir Murat Dalkılıç'la birlikteydi.Popçu-gazeteci Ayşe Özyılmazel’in, “Sevgilim beni bir erkekle aldattı”...
  4. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Evleniyorlar!

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Evleniyorlar!

merve boluğur, murat dalkılıç, merve boluğur haberleri Sevgili melekler, ünlüler dünyasından iki isim daha evlilik kararı aldı. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç evleniyorlar. 1 yıldır aşk yaşayan çift Bodrum'da tatil yaparken evlilik kararı aldılar. Konu hakkında konuşan yakışıklı şarkıcı Murat Dalkılıç, "Merve'nin hayatımdan gitmesini istemiyorum. Erken çocuk sahibi olup aile kurmaya...

Sayfayı Paylaş