gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkısı sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkısı sözleri istiyorum o şarkıyı çok seviyorum Murat Dalkılıç hayranları hadi buraya bekliyorum:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkısı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Dalkılıç Yalan Dünya sözleri

Murat Dalkılıç Yalan Dünya sözleri

Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkı sözü Murat Dalkılıç Yalan Dünya sözleri Murat Dalkılıç hayranlarına ve siz sevgili melek'lerimize bu sayfamızda Murat Dalkılıç Yalan Dünya adlı şarkısının sözlerini sunuyoruz kızlar. Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkısının sözü Hiç kimse dinlemiyor Kalbin ne söylediğini Kimse gerçeği görmüyor Hayat yokuşlarında Yalan savaşlarıyla Kimse gerçeğini bilmiyor...
  2. Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözü

Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözü

Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözü için arama yaptım ama bulamadım ya da sorun bendeydi arayamadım neyse işte kısa yol olarak burdan yazdım size lüttfen Murat dalkılıç Yalan dünya şarkı sözlerini yazın bana
  3. Murat Dalkılıç La Fonten şarkısı sözleri sizler için melekler

Murat Dalkılıç La Fonten şarkısı sözleri sizler için melekler

Murat Dalkılıç La Fonten şarkı sözü, Lafonten şarkı sözü, Az önce sizlere Murat Dalkılıç resimlerini sunmuştuk. Şimdi ise Murat Dalkılıç'ın sevilen şqarkılarından biri olan La Fonten La Fonten şarkısının sözlerini sunmak istiyoruz Melek'ler. Biliyorum yandı gemiler Beni gören seni bana diler Belki de kapına dayandı çoktan yeniler Bir rüzgar esince saçların Dalga dalga dalgalanır ya...
  4. Yalan dünya şarkı sözü Murat Dalkılıç

Yalan dünya şarkı sözü Murat Dalkılıç

Yalan dünya şarkı sözü murat dalkılıç yalan dünya şarkısı sözleri Evet Melek'ler, bu gün Murat Dalkılıç hayranlıığmız üzerimizde diyor ve sizlere yine Murat Dalkılıç şarkıları arasında sevilen bir parça olan Yalan Dünya adlı şarkısının sözlerini sunuyoruz. Yalan Dünya Hiç Kimse Dinlemiyor Kalbin Ne Söylediğini Kimse Gerçeği Görmüyor Hayat Yokuşlarında Yalan Savaşlarında Yalan...
  5. Murat Dalkılıç Bir Güzellik Yap şarkıs sözü

Murat Dalkılıç Bir Güzellik Yap şarkıs sözü

Murat Dalkılıç Bir Güzellik Yap şarkıs sözü Bir Güzellik Yap şarkı sözleri Murat Dalkılıç Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve daha önce Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkısının sözlerini sunduğumuz Murat Dalkılıç hayranlarına, şimdide Murat Dalkılıç Bir güzellik Yap şarkı sözleri sunuyoruz :) Senin her halin sevmeye talim İtiraz etmem elinde istikbalim Ne kadar kırsan, kalp...

Sayfayı Paylaş