gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Murat Dalkılıç'tan Yeni Şarkı: Pardon

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

murat dalkılıç rakı büyük rakı büyük murat dalkılıç şarkısı [​IMG]

Geçtiğimiz yaz "Kasaba" isimli şarkısı ve maxi single'ı ile iyi bir çıkış yakalayan Murat Dalkılıç, geçtiğimiz aylarda Dokuz Sekiz Müzik'ten ayrılıp yeni çalışmaları için Sony Bmg ile anlaşmıştı. Önümüzdeki günlerde yine bir maxi single yayınlayacak olan Dalkılıç'ın ilk yeni şarkısı gün yüzüne çıktı. Dijital platformlarda satışa sunulan Volga Tamöz'ün hazırladığı elektronik tınıların ağırlıkta olduğu aranjesiyle dikkat çeken "Pardon" isimli ritmik şarkının sözleri Sıla, müziği ise Sıla ve Efe Bahadır'ın ortak imzasını taşıyor. Fotoğraflarını son dönemlerin en başarılı fotoğrafçılarından Mehmet Turgut'un çektiği albümün detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Murat Dalkılıç'tan Yeni Şarkı: Pardon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Dalkılıç - Pardon

Murat Dalkılıç - Pardon

Senin başın dara düşmüyor mu Doğru dünyasının lideri misin Harbi mevzuyu ben büyütüyorum yani Aklımdan zorum mu var Herkes normal bende mi hasar Kaçtıkça kıymık hep sakınana mı batar Pardon gelgitlerden kafam bi ton Bir daha yapmam bu son Pardon gelgitlerden kafam bi ton Bir daha yapmam bu son En kazık sorular cennetinde Bir tane de sen yöneltince Sabrım taştı nihayetinde Aklımdan zorum mu...
  2. Murat Göğebakan kanseri yendi

Murat Göğebakan kanseri yendi

Allahım Tüm hastalara şifa versin diyorum öncelikle. Hastalığına teşhis ve tedavi aşamasında hayranlarını üzmemek için görüntü vermekten kaçınan Göğebakan, bugün doktoru Hematoloji Uzmanı Dr. Hüseyin Saffet Beköz tedavi süreci ve sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Beköz, yaptığı açıklamada sanatçının kan ve kemik iliğinde hiçbir problem kalmadığını, artık hayatını normal insanlar gibi...
  3. Murat Bozun yeni klibi

Murat Bozun yeni klibi

murat boz yeni klip 2011 şarkıları klipleri atlı klibi görüntüleri resimleri haberleri burada arkadaşlar. Genç kızların sevgilisi yakışıklı şarkıcı Murat Boz "Habersiz geçivermiş yıllar dün gibi hatıralar" diyerek, Murat Boz şarkıları ile kalbimize dokunan ünlü şarkıcının yeni klibi at üzerinde olacak Melek'lerim:) Atlı klibi için binicilik dersleri alan Murat Boz'un at üzerinde ki...
  4. Sıla Pardon Şarkı Sözü yazın

Sıla Pardon Şarkı Sözü yazın

Sıla Pardon Şarkı Sözü için yazıyorum bu msjı ben bu şarkıyı çok beğendim ve ezberlemek istiyorum lütfen sözlerini paylaşın.
  5. Murat Göğebakan'ın Yazdığı Son Şarkı!

Murat Göğebakan'ın Yazdığı Son Şarkı!

murat göğebakan haberleri, murat göğebakan son şarkısı, murat göğebakan yazdığı son şarkı Sevgili melekler, geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Murat Göğebakan'ın son yazdığı şarkı sözleri ortaya çıktı. Merhum sanatçı ölmeden önce 'Aşk Gözyaşları' isimli bir şarkı kaleme almış. Duygusal şarkının sözlerini ise Levent'te oturduğu apartmanın duvarlarına yazmış. İşte iç burkan o şarkı: AŞK...

Sayfayı Paylaş