gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    966
    Ödül Puanları:
    113

Murat Erdin Konuşan Türkiye Best Fm

Konu, 'Best Fm' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

best fm murat erdin murat erdin konuşan türkiye best fm konuşan türkiye Sevgili adaşım, yine ender dinlediğim insanlardan bir tanesisin. Sen Bir tanesin :) Hatta Karanlık Dünyamın Işığı sensin :)

Bizleri aydınlattığın ve dosdoğru bir adam olduğun için teşekkürler. Başarılar.

ERDİN'İN KALEMİNDEN

Murat Erdin 1968 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'ni bitirdi. Gazeteciliğe 1989'da Gelişim Yayınları'nda başladı. Oradan Tempo Dergisi'ne ve Karacan Yayınları'na geçti. Bu yayınlarda muhabir ve fotoğraf editörü olarak çalıştı. 1992 yılında BRT'de işe başlayarak televizyonculuğa adım atan Erdin bir yıl sonra TGRT'nin kuruluşunda yer aldı. Üç yıl dış haberler servisinde görev yapan tecrübeli gazeteci bu kanalda "CNN Dünya Raporu", "Dünyaya Bakış" ve "Aktüel" gibi programları hazırlayıp sundu.
    1996 yılında Türkiye'nin ilk haber kanalı NTV' nin kuruluşunda görev alan Erdin, haber merkezinde sayısız haber hazırladı ve "NTV Dosya" programını hazırlayıp sundu. NTV için yaptığı haberlerle ve Best FM'de hazırlayıp sunduğu "Konuşan Türkiye" programı ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nden iki ödül aldı.

Murat Erdin SKY Türk'te canlı olarak yayınlanan "Basın Kartı" programında sayısız uzmanla sohbet etti.

Ayrıca, "Hizbullah ve Hamas", "Almanya'nın Kucağında İrtica", "Yer Fener Gök Cimbom", "Vay Anasını Sayın Seyirciler" ve "Konuşan Türkiye" adını taşıyan beş adet basılı eseri bulunuyor.
    1 Şubat 2005 yılında Best FM Haber Merkezi'ndeki müdürlük görevine başlayan Murat Erdin, Konuşan Türkiye adlı yüksek tempolu bir programda gazetelerin manşetlerinden, dinleyici telefon bağlantılarına kadar gündemi yakalayan bir program ile dinleyicileri ile buluşuyor.
    Hürriyet Gazetesi internet sitesinde görev yapan Metehan Demir'de siyaset yorumları ile Konuşan Türkiye'nin önemli bir köşesini oluşturuyor.

Murat Erdin ile Konuşan Türkiye, hafta içi her gün saat 09:00-10:00 arasında radyonuz Best FM'de.

[email protected]

Murat Erdin Konuşan Türkiye Best Fm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Best Fm Ali Ferahbot

Best Fm Ali Ferahbot

ali ferahbot ali ferahbot maç anlatımı best fm maç anlatımı canlı canlı Bugüne kadar bir çok spiker dinledim, ama Ali Ferahbot kardeşimin anlatımı bir başka, onu canlı tv maçlarında duymak görmek isterim. :) Ali Ferahbot'un Kaleminden; 14-09-1979 doğumluyum. Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesi kamu yönetimi mezunuyum. Mesleğe başlamadan önce 1998 yılında başkent iletişim diksiyon...
  2. Best Fm Arzu Çağlayan

Best Fm Arzu Çağlayan

arzu çağlayan best fm arzu caglayan çağlar çağlan Arzuuu ah arzuu aaah. Herşeyin süper. Hazır cevaplılığın, delikanlı vari konuşman :) Bir kusurunu söylemek istiyorum sana.. ıııııııı ııııııııııı :D Zaman geçti aslında arzu çağlan mış :) Güzel hatun ha:))) yahu bu kadar ıııı nasıl kullanılır arzuuu :) Yapma bunu yapma arzuuu konuşturmamak lazım :D:D Arzunun Kaleminden ; Merhaba, ben...
  3. Mine Ayman best Fm

Mine Ayman best Fm

best fm mine ayman mine ayman astroloji best fm serdar gökalp avatar resimleri Selam herkese... Ben 1980 yılında İstanbul'da doğdum, 14 yaşından beri mikrofon başındayım. Doğuştan radyocuyum yani... 'Mineccim" adlıprogramım ile hafta sonları 11:00-15:00 saatleri arasında yayındayım. Mineccim'de ne mi var? Müzik, konser, sinema, tiyatro, magazin, gündem ve spordan söz ediyorum....
  4. Serdar Gökalp Best Fm

Serdar Gökalp Best Fm

serdar at bestfmcomtr best fm serdar gökalp gökalp arabası in arabası at bestfm Serdar Gökalp Resimleri Serdarım Hacım kimin la bu araba :D:D Abi bunca senedir dinlerim şu zembereği, yani sende rakının yanında giden beyaz ağızda kaygan ve mükemmel tad bırakansın :) İyiki varsın kardeşim, haa seni daha değişik düşünüyordum ama harbi çirkinsin abiş :) ( Şaka hemen kızma ) KALEMİNDEN...
  5. Best Fm Dinle BestFM

Best Fm Dinle BestFM

best fm şikayet hattı best fm url url adresi efem adresi 2010 Selam Meleklerim aşağıdaki linke tıklayarak BESTFM i dinleyebilirsiniz. Herkese keyifli dinlemeler dilerim. BEST FM DİNLE

Sayfayı Paylaş