gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Murat Göğebakan: 21'lik soytarı hayatımı kararttı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

murat göğebakan eşi aldattı murat göğebakan ihanet, murat göğebakan lösemi, murat göğebakan lösemiyi yendi, murat göğebakan eşi, murat göğebakan eşi aldattı, murat göğebakanın karısı, murat göğebakanın hastalığı,

Bir çok başarılı şarkıya imzasını atarak milyonların kalbine taht kuran Murat Göğebakan, lösemi hastalığı süresince eşinin ihanetine uğradı ve "21'lik soytarı hayatımı kararttı" dedi.

Murat Göğebakan, kim için "21'lik soytarı" dedi, buyrun haberimizin devamına Melek'lerim.

Murat Göğebakan: 21'lik soytarı hayatımı kararttı
    Lösemi tedavisi gördüğü sırada eşinin ihanetine uğrayan ünlü sanatçı, '21 yaşındaki soytarı her şeyimi aldı' dedi

Ünlü sanatçı Murat Göğebakan, eski eşi Sema Hanım tarafından uğradığı ihanetin bir TV programında konuşulmasıyla öfkelendi. Yayına bağlanan Murat Göğebakan, lösemi tedavisi sırasında aldatıldığını itiraf etti ve şu sözleri sarf etti:

"İHANET yüzünden annem ve babamın yüzüne bakamıyorum. Babam camiye, oğlum okula gidemiyor. 21 yaşındaki bir soytarı hayatımı kararttı." Murat Göğebakan, sözleriyle eski eşinin basketbolcu aşkı Doğan Deniz Yiğit'i kastetti.

Murat Göğebakan: 21'lik soytarı hayatımı kararttı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Göğebakan Biyografisi

Murat Göğebakan Biyografisi

Murat Göğebakan, 9 Ekim 1968 tarihinde Adana'da doğdu. Fakat 5 yaşına kadar Almanya'da yaşadı. Daha sonra ilk, orta ve lise öğrenimini tamamlamak üzere tekrar Adana'ya döndü ve öğrenimini bu şehirde tamamladı. Ardından 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi devlet konservatuarına girdi, tamamladığı üniversite eğitiminden sonra da Çukurova Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak yer aldı. Bu...
  2. Murat Göğebakan kanseri yendi

Murat Göğebakan kanseri yendi

Allahım Tüm hastalara şifa versin diyorum öncelikle. Hastalığına teşhis ve tedavi aşamasında hayranlarını üzmemek için görüntü vermekten kaçınan Göğebakan, bugün doktoru Hematoloji Uzmanı Dr. Hüseyin Saffet Beköz tedavi süreci ve sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Beköz, yaptığı açıklamada sanatçının kan ve kemik iliğinde hiçbir problem kalmadığını, artık hayatını normal insanlar gibi...
  3. Murat Göğebakan Kimdir?

Murat Göğebakan Kimdir?

murat göğebakan, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Türk rock müziğinin sevilen seslerinden Murat Göğebakan, 9 Ekim 1968 tarihinde Adana’da doğdu. Anne ve babası Almanya da çalışmakta olduğundan 7 yaşına kadar sürekli Adana-Almanya arasında yaşamak zorunda kaldı.İlk, orta ve lise öğrenimini Adana da tamamladı.Ardından 1986...
  4. hayatımı kararttılar

hayatımı kararttılar

HİKAYE baya uzun 2004 mayıs ayı ünv 1.sınıfta tanıştık daha çocuk muşuz meger.deli gibi sevdik birbirimizi sımsıkı sarıldık hayata ünv bittti 2007 ben atandım o atanamadı işte ozaman başladı işkence ha bu yıl ha seneye derken bir türlü işsizbir insanla evlenmek istediğimi söyleyemedim aileme derken bir gün annem öğrendi.bunun yanı sıra onun annesi ve kız kardeşleri beni ilk günden beri...
  5. Murat Göğebakan Kimdir, Hayatı, Biyografisi Hakkında Bilgiler

Murat Göğebakan Kimdir, Hayatı, Biyografisi Hakkında Bilgiler

murat göğebakan hayatı, murat göğebakan kimdir, murat göğebakan haberleri Sevgili melekler, yakalandığı kanser hastalığına yenik düşen ve aramızdan ayrılan Murat Göğebakan hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Murat Göğebakan 9 Ekim 1968 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Anne ve babası Almanya'da çalıştığından dolayı Almanya-Türkiye arasında bir çocuukluk geçirmek zorunda...

Sayfayı Paylaş