gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Murat Göğebakan - Aşıklar Yolu 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yakalandığı amansız hastalıklıktan kurtulan Murat Göğebakan yepyeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıktı...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum... [​IMG]

1. Kör Bıçak
    2. Yangınlardayım
    3. Aşıklar Yolu
    4. Gülmedi Talihim
    5. Kader
    6. Seni Benim Kadar Kimse Sevemez
    7. Ağladıkça
    8. Sevdim Seni
    9. Yürektesin
    10. Karagül

Murat Göğebakan - Aşıklar Yolu 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Göğebakan Biyografisi

Murat Göğebakan Biyografisi

Murat Göğebakan, 9 Ekim 1968 tarihinde Adana'da doğdu. Fakat 5 yaşına kadar Almanya'da yaşadı. Daha sonra ilk, orta ve lise öğrenimini tamamlamak üzere tekrar Adana'ya döndü ve öğrenimini bu şehirde tamamladı. Ardından 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi devlet konservatuarına girdi, tamamladığı üniversite eğitiminden sonra da Çukurova Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak yer aldı. Bu...
  2. Murat Göğebakan tedavi görüyor

Murat Göğebakan tedavi görüyor

murat göğebakan öldü mü murat göğebakan hastalığı gögebakan öldümü öldümü göğebakanın hastalığı ekranların sevilen seslerinden biri olan ünlü şarkıcı hayranlarını ortaya çıkan hastalığı ile şok edip üzüntü etkisi yarattı... Umarız tez zamanda şifa bulur...... 10 GÜN ÖNCE ALLAH BİZİ UYARDI... GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KAN KANSERİ OLDUĞUNU ÖĞRENEN MURAT GÖĞEBAKAN'IN EŞİ SEMA ÖZTÜRK ÜNLÜ ŞARKICININ...
  3. Murat Göğebakan kanseri yendi

Murat Göğebakan kanseri yendi

Allahım Tüm hastalara şifa versin diyorum öncelikle. Hastalığına teşhis ve tedavi aşamasında hayranlarını üzmemek için görüntü vermekten kaçınan Göğebakan, bugün doktoru Hematoloji Uzmanı Dr. Hüseyin Saffet Beköz tedavi süreci ve sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Beköz, yaptığı açıklamada sanatçının kan ve kemik iliğinde hiçbir problem kalmadığını, artık hayatını normal insanlar gibi...
  4. Murat Göğebakan Kimdir?

Murat Göğebakan Kimdir?

murat göğebakan, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Türk rock müziğinin sevilen seslerinden Murat Göğebakan, 9 Ekim 1968 tarihinde Adana’da doğdu. Anne ve babası Almanya da çalışmakta olduğundan 7 yaşına kadar sürekli Adana-Almanya arasında yaşamak zorunda kaldı.İlk, orta ve lise öğrenimini Adana da tamamladı.Ardından 1986...
  5. Murat Göğebakan Seyircilere Fırça Çekti!

Murat Göğebakan Seyircilere Fırça Çekti!

murat göğebakan, konseri, almanyada, seyircileri azarladı, sebebi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Türk rock müziğin sevilen seslerinden Murat Göğebakan Almanya'da konser verirken seyircisine bir güzel fırça çekti! Duisburg´ta dün düzenlenen ve yaklaşık üç bin kişinin katıldığı Türkiye´den Göçün 50. Yılı Şenliği´nde sahne alan ünlü sanatçı Murat Göğebakan, ses...

Sayfayı Paylaş