gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Murat Göğebakan Seyircilere Fırça Çekti!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

murat göğebakan, konseri, almanyada, seyircileri azarladı, sebebi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Türk rock müziğin sevilen seslerinden Murat Göğebakan Almanya'da konser verirken seyircisine bir güzel fırça çekti!

Duisburg´ta dün düzenlenen ve yaklaşık üç bin kişinin katıldığı Türkiye´den Göçün 50. Yılı Şenliği´nde sahne alan ünlü sanatçı Murat Göğebakan, ses düzeninde yaşanan sorun nedeniyle gergin anlar yaşadı.Sahneden ses yönetmenine elleme diye seslenen Murat Göğebakan, kendisini izlemeye gelenler arasından şarkı isteğinde bulunanlara, "Bana repertuvar yapma. Ben senin için söyler miyim. Ben kendim için söylerim. Ben mutlu olursam, sen de mutlu olursun. Bu zamana kadar birileri mutlu olsun diye mücadele ettim ve bedelini de ağır bir kanserle ödedim. Artık ben mutlu olacağım" diye çıkıştı.Yaşadığı rahatsızlığıda izleyenleriyle paylaşan sanatçı, "Apandisim ağrıdığı için gittiğim doktor bana kansersin ve bir haftalık ömrün var dediğinde, kendisine sana taptığımı hatırlamıyorum. Buna ancak Allah karar verir dedim" şeklinde anlattı.

Seslendirdiği şarkılara izleyenlerin yeterince eşlik etmediğine kanaat getiren Murat Göğebakan, "Burda imkansızlıktan imkan yaratmaya çalışıyoruz. Size öyle bekleme (durma) hakkını vermiyorum. Ulan sizden yat-kat istemiyoruz. Müziğe tempo tutun yoksa çeker giderim" sözleriyle izleyenlerini şaşırttı.

Sanatçı olunur yükseklere çıkılır da iş oralarda kalabilmektir!Bunu da herkes başaramaz,bir yerde tökezlediği gibi hooop aşağıda bulur kendini.Bunu da millet kolay kolay affetmez ...Gerçi diyeceksiniz ki insan hali olabilir,beşer şaşar.Yok melekler,sanat yapıyorsanız,sürekli göz önündeyseniz,maalesef bu tip hatalara düşmeye bile hakkınız yok.Eee,şöhretin bedeli de bu olsa gerek..

http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/194244-murat-gogebakan-kimdir.html#post716217

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Murat Göğebakan tamam sesi güzel,şarkıları güzel ona da tamam ağır bir hastalık yaşamış ALLAH uzun ömürler versin ,insanlara böle davranma hakkını da kimse ona vermemiş ne acayip insanlar var unutmasın ki onu o seviyeye çıkaran fırçaladığı insanlar yükseğe çıktığın gibi hızlı bir düşüşde yaşarsın. iyi bir sanatçı ola bilir ama bu haraketlerinden dolayı sevmediğim hiç haz etmediğim sanatçı durumuna düştü kınıyorum
    ben mutlu olucam sonra sen mutlu olucan ee başka insanlar sen onları mutlu et diye konserlerine para ödüyüp gidiyor,ulanlı konuşmasıda sanırm hastalıktan sonra oluşmuş başka bir hastalık ne diyelim ALLAH acil şifalar versin

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    tövbe bu ölümden dönenlere nluyo ebru gündeşte beyin kanamasından sonra tuhaflaştı murat göğebakanda severim kendisini ama bu yaptığı hiç hoş olmamış hiç beklemezdim.

4. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Kendini mutlu ederse soylermis.... kendini mutlu edicek parayida o adam konserine gelerek sana kazzandiriyo YONTULMAMIS KERESTE...

Murat Göğebakan Seyircilere Fırça Çekti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Göğebakan Biyografisi

Murat Göğebakan Biyografisi

Murat Göğebakan, 9 Ekim 1968 tarihinde Adana'da doğdu. Fakat 5 yaşına kadar Almanya'da yaşadı. Daha sonra ilk, orta ve lise öğrenimini tamamlamak üzere tekrar Adana'ya döndü ve öğrenimini bu şehirde tamamladı. Ardından 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi devlet konservatuarına girdi, tamamladığı üniversite eğitiminden sonra da Çukurova Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak yer aldı. Bu...
  2. Murat Göğebakan tedavi görüyor

Murat Göğebakan tedavi görüyor

murat göğebakan öldü mü murat göğebakan hastalığı gögebakan öldümü öldümü göğebakanın hastalığı ekranların sevilen seslerinden biri olan ünlü şarkıcı hayranlarını ortaya çıkan hastalığı ile şok edip üzüntü etkisi yarattı... Umarız tez zamanda şifa bulur...... 10 GÜN ÖNCE ALLAH BİZİ UYARDI... GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KAN KANSERİ OLDUĞUNU ÖĞRENEN MURAT GÖĞEBAKAN'IN EŞİ SEMA ÖZTÜRK ÜNLÜ ŞARKICININ...
  3. Murat Göğebakan kanseri yendi

Murat Göğebakan kanseri yendi

Allahım Tüm hastalara şifa versin diyorum öncelikle. Hastalığına teşhis ve tedavi aşamasında hayranlarını üzmemek için görüntü vermekten kaçınan Göğebakan, bugün doktoru Hematoloji Uzmanı Dr. Hüseyin Saffet Beköz tedavi süreci ve sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Beköz, yaptığı açıklamada sanatçının kan ve kemik iliğinde hiçbir problem kalmadığını, artık hayatını normal insanlar gibi...
  4. Murat Göğebakan - Aşıklar Yolu 2010

Murat Göğebakan - Aşıklar Yolu 2010

Yakalandığı amansız hastalıklıktan kurtulan Murat Göğebakan yepyeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıktı...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum... 1. Kör Bıçak 2. Yangınlardayım 3. Aşıklar Yolu 4. Gülmedi Talihim 5. Kader 6. Seni Benim Kadar Kimse Sevemez 7. Ağladıkça 8. Sevdim Seni 9. Yürektesin 10. Karagül
  5. Murat Göğebakan Kimdir?

Murat Göğebakan Kimdir?

murat göğebakan, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Türk rock müziğinin sevilen seslerinden Murat Göğebakan, 9 Ekim 1968 tarihinde Adana’da doğdu. Anne ve babası Almanya da çalışmakta olduğundan 7 yaşına kadar sürekli Adana-Almanya arasında yaşamak zorunda kaldı.İlk, orta ve lise öğrenimini Adana da tamamladı.Ardından 1986...

Sayfayı Paylaş