gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Murat Göğebakan tedavi görüyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

murat göğebakan öldü mü murat göğebakan hastalığı gögebakan öldümü öldümü göğebakanın hastalığı ekranların sevilen seslerinden biri olan ünlü şarkıcı hayranlarını ortaya çıkan hastalığı ile şok edip üzüntü etkisi yarattı... Umarız tez zamanda şifa bulur......

10 GÜN ÖNCE ALLAH BİZİ UYARDI...
    GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KAN KANSERİ OLDUĞUNU ÖĞRENEN MURAT GÖĞEBAKAN'IN EŞİ SEMA ÖZTÜRK ÜNLÜ ŞARKICININ SON DURUMUYLA İLGİLİ AÇIKLAMALARDA BULUNUDU..

Murat Göğebakan'ın eşi Sema Göğebakan, '10 gün önce kan tahlili yaptırmıştım. Kan kanseri olduğumu düşünüyordum. Murat ile konuştum, birbirimize sarılıp ağladık. Allah bizi uyardı. Bir hafta sonra Murat'ın kanser olduğunu öğrendik'

Odasının kapısına kendi elleriyle, 'Lütfen dualarınızı eksik etmeyin' yazıp asmış. Morali nasıl?

Murat iyileşeceğine yürekten inanıyor. 'Grip oldum, uzun bir grip bu ama 3-5 ay sonra bu hastaneden iyileşerek çıkacağım' diyor. Odasındaki dolabının üzerinde de ' Allah'ın izniyle 15 Temmuz’da buradan çıkacağım' yazıyor. 16 Temmuz benim doğum günüm. Hastaneden çıkıp dışarıda kutlamak istiyor.

Bu hastalık Murat Bey'de nasıl baş gösterdi?

Aslına bakarsanız Ocak ayında her ikimiz de check-up yaptırmıştık. İkimizde de hiçbir şey çıkmamıştı. Kan kanseri sinsi ve hızlı bir şekilde ilerliyor.

Belirtileri oldu mu?

Kolunda sık sık morluklar oluşuyordu. 'Neden kolun morardı?' diye soruyordum, 'Kan kanseriyim' diyordu. Diş etleri sık sık kanamaya başlamıştı. Hiç geçmeyen bir gribi vardı. Ateşi de çıkıyordu. 1 Mayıs'ta hastaneye gittik, kanser olduğunu öğrendik.

Daha önce içinize kötü bir şeyler olacağı doğmuş muydu?

10 gün önce kan tahlillerimi yaptırdım. Kan değerlerimde anormallikler çıktı. Doktorum tahlillerimi aldı ama 2 gün beni arayıp sormadı. Şüphelendim. En iyi ihtimalle vücutta iltihaplanma oluşmuştu, en kötü ihtimalse kan kanseriydim. Murat'ı aldım karşıma konuştuk. 'Araştırdım, kan kanseri olabilirim. Öyle bir şey olursa sonuna kadar çekmeye razıyım, sen de bunu kabul et ve bana bak lütfen!' dedim. Karşılıklı ağladık. Bir hafta geçti ve Murat'ın kan kanseri olduğunu öğrendik.

AĞABEYİ GELECEK

Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan ile Murat Bey'in samimi olduklarını biliyoruz...

Cumartesi günü Başbakanımız Murat'ı ziyarete gelecek. Murat, Başbakanımız'a 'Ağabey' der. Ağabeyimiz bizi görmeye gelecek.

DOSTLARI HEP YANINDA

Odasının önünde bir defter var ve ziyaretçiler o deftere umut dolu sözler yazıyorlar. Hangi ünlüler o deftere Murat için yazı yazdı?

Evet, defter açtık Murat için. Hatıra defteri... Haluk Levent, Edip Akbayram, Kıraç, Doğuş, Emrah Dinçer, Muazzez Ersoy, Petek Dinçöz, Esra Ceyhan, Alişan, Çağla Şikel ve daha bir çok ünlü isim var. Murat iyileşsin o defteri okuyup güleceğiz.

Son olarak Murat Bey'in sevenlerinden bir isteği var mı?

Tek ihtiyacımız olan şey dua... Başka bir şey değil. Yer gök dua üzerine kurulmuş, duaların gücüne inanıyoruz.

GERÇEK BiR iŞARET

Olacaklara hazırlıklı olmanız için bu size verilen bir uyarı mıydı?

Evet, demek ki Allah bize 'Kendinizi hazırlayın, ben size bu hastalığı yolluyorum' demiş. Bu bizim için gerçek bir işaretti.

2. aysima_smh

aysima_smh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Murat Göğebakan tedavi görüyor
    acil şifa.........

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Murat Göğebakan tedavi görüyor

Başbakan Erdoğan ünlü şarkıcıyı ziyaret edeceğini söyledi.....

MURAT'I BAŞBAKAN ZİYARET EDECEK!
    ŞARKICI MURAT GÖĞEBAKAN'A SOĞUK ALGINLIĞI NEDENİYLE GİTTİĞİ HASTANEYE KAN KANSERİ TESHİSİ KONULMUŞTU.....

Hastanede tedavisine başlanan Murat Göğebakan'ın eşi Sema Göğebakan, 'Hastalığı bağışıklık sistemini etkilediği için ziyaretçi yasağı konulan kocamın tek isteği hayranlarının duası' demişti. Başbakan Tayyip Erdoğan, arayıp geçmiş olsun dilediği Murat Göğebakan'ı yarın ziyaret edecek.

Murat Göğebakan tedavi görüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Göğebakan Biyografisi

Murat Göğebakan Biyografisi

Murat Göğebakan, 9 Ekim 1968 tarihinde Adana'da doğdu. Fakat 5 yaşına kadar Almanya'da yaşadı. Daha sonra ilk, orta ve lise öğrenimini tamamlamak üzere tekrar Adana'ya döndü ve öğrenimini bu şehirde tamamladı. Ardından 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi devlet konservatuarına girdi, tamamladığı üniversite eğitiminden sonra da Çukurova Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak yer aldı. Bu...
  2. Murat Göğebakan kanseri yendi

Murat Göğebakan kanseri yendi

Allahım Tüm hastalara şifa versin diyorum öncelikle. Hastalığına teşhis ve tedavi aşamasında hayranlarını üzmemek için görüntü vermekten kaçınan Göğebakan, bugün doktoru Hematoloji Uzmanı Dr. Hüseyin Saffet Beköz tedavi süreci ve sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Beköz, yaptığı açıklamada sanatçının kan ve kemik iliğinde hiçbir problem kalmadığını, artık hayatını normal insanlar gibi...
  3. Murat Göğebakan Kimdir?

Murat Göğebakan Kimdir?

murat göğebakan, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Türk rock müziğinin sevilen seslerinden Murat Göğebakan, 9 Ekim 1968 tarihinde Adana’da doğdu. Anne ve babası Almanya da çalışmakta olduğundan 7 yaşına kadar sürekli Adana-Almanya arasında yaşamak zorunda kaldı.İlk, orta ve lise öğrenimini Adana da tamamladı.Ardından 1986...
  4. Murat Göğebakan Seyircilere Fırça Çekti!

Murat Göğebakan Seyircilere Fırça Çekti!

murat göğebakan, konseri, almanyada, seyircileri azarladı, sebebi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Türk rock müziğin sevilen seslerinden Murat Göğebakan Almanya'da konser verirken seyircisine bir güzel fırça çekti! Duisburg´ta dün düzenlenen ve yaklaşık üç bin kişinin katıldığı Türkiye´den Göçün 50. Yılı Şenliği´nde sahne alan ünlü sanatçı Murat Göğebakan, ses...
  5. Murat Göğebakan Kansere Yenik Düştü...

Murat Göğebakan Kansere Yenik Düştü...

murat göğebakan, murat göğebakan öldümü, murat göğebakan kimdir Sevgili melekler, bir süredir kanser hastalığı sebebiyle tedavi gören şarkıcı Murat Göğebakan bu sabah 08:45'te hayatını kaybetti. Kısa bir süre önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da ziyarette bulunduğu Göğebakan yoğun bakımda tutuluyordu. Meleklermekani.com ailesi olarak sanatçıya Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı...

Sayfayı Paylaş