gebe
  1. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Murat İnce -Bir Rüyaydı Galiba

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında :osqe: tarafından paylaşıldı.

murat ince resmi web sitesi murat ince bir rüyaydı galiba beni unutma sözleri beni unutma şarkı sözleri Ömrüm bitiyor ölüyorum belkide Hiçbir zaman ayrılsakta pişman olmadım seni sevdiğime
    Bir rüyaydı galiba
    Olsun rüyada olsa karşılık

vermiştin sevgime

Yaralı yüreğim yenik düşüyorum ölüme
    Muhtaçtır belkide azıcıkta olsa sevgiye
    Bu son mektubumdur sana belkide
    Güle güle sevdiğim güle güle

Sanırım bitti benim için herşey
    Sen yinede dönme seviyosan bile
    Unutma ölsemde seni benden koparamaz hiç birşey
    Çok geç artık ikimizde dönemeyiz geriye

Selam söyle benden sonraki sevgiline
    Sakın ha anma adımı arkadaşım diye
    Belki ilerde sende muhtaç kalırsın birazcık sevgiye
    Geri dönmek istersin belkide
    Ama bitanem öldü dönemez artık geriye

Duygulanırsın ilerde ağlarsın benim için belkide
    Dönüp bakarsın ardında neleri bıraktım diye
    İnşallah pişman olmazsın beni bırakıp gittiğine
    Sevgiline de söylerim kırmasın kalbini diye

Murat İnce -Bir Rüyaydı Galiba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. I-İ Harfi Rüya Yorumları

I-İ Harfi Rüya Yorumları

IRMAK : Durgun ve temiz bir ırmak; zenginliğin, mutluluğun ve başarının simgesidir. Kirli bir ırmak; kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve pek çok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir. ISIRIK : Kötülüğün işaretidir. Bu kötülük sizi sevmeyenler ve çekemeyenler tarafından gelecek demektir. ISIRMAK : Bir düşmanla karşılaşacağınız ve bundan zararlı çıkacağınız anlamına gelir. Çok yoğun...
  2. alfabetik rüya sözlüğü"İ"

alfabetik rüya sözlüğü"İ"

İSTIFA ETMEK: İşinizden istifa ettiğinizi gördüyseniz, iş yaşamınız için yeni girişimlerde bulunacak, fakat istediğinizi elde edemeyeceksiniz demektir. Başkalarının istifa etmesi, kötü haberler alacağınıza işarettir. İBADET: Bu rüyalar daima iyiye yorulur. Rüyada ibadet ettiğini gören kişi sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulur. Rüyada ibadet ederken görmek, ailenin mutlu yaşamı olacağına...
  3. Murat İnce - Çekil Git Desem de Gitme

Murat İnce - Çekil Git Desem de Gitme

sana git dediğim yalan yokluğun bende kalan sana git dediğim yalan yokluğun bende kalan son sözüm budur sakın sakın gitme desemde gitme metin ince çekil "Ayrılık Sevdi Bizi, İçim Hüzün Denizi Çekil Git Desemde Gitme Sevdiğim En Güzel Derdim Sensin, Ölüm Seninle Gelsin Bende Git Desemde Gitme" "Sana Git Dediğim Yalan Yokluğun Bende Kalan Son Sözüm Budur Sakın Sakın...
  4. Galiba

Galiba

Uzun zamandır görüşmüyorduk.aradım. Mutsuzluktan kalınlaşmış bir sesle açtı telefonu. Her zamanki hali, her zamanki sesidir diye düşündüm. Geç kalkmıştır, gece çok gülmüşlerdir falan ... " bir kayboluyosunuz ortalıktan, bir daha bulabilene aşk olsun!" dedim. Güldü yine şen şakrak. " hadi bu akşam gelin, susamlı simit yaparım, gevrek, mozaik pasta yaparım , sonr apatatesli börek...
  5. Rüyamda Kelime-i Tevhid okumak?

Rüyamda Kelime-i Tevhid okumak?

şuan 7 haftalık hamileyim ve rüyamda yanımda bir adam var ve elinde bir tablo üzerinde altın renkli yazılılarla arapça bişiler yazıyor. Adam okuyamıyor dönüp adama " Lâ ilâhe illallah Muhammeden Resûlullah " yazıyor diyorum. Bunun anlamı nedir? Birde boynuzları kocaman bir koç gördüm üzerime geliyordu boynuzlarından tuttum imdaaat diye bağırmaya başladım..

Sayfayı Paylaş