gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Murat Kekilli - Ayrılık-Akor

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

murat kekilli ayrılık akor unutmak o kadar kolay mı sandın akor ayrılık murat kekilli kekili Kapo 3
    Am Dm Am
    Sana uzaktan bakıyor artık gözlerim
    Am
    Gönlüm senden geçmez
    Dm Am
    Bana döndü hep sözlerim

Dm Am C
    Unutmak o kadar kolay mı sandın
    Gm Bb Gm Am
    Ayrılık bana aşktır artık

Am Dm Am
    Dağılmış saclarım gönlünün yatağına uyandırma
    Am
    Sabah olsun ben giderim
    Dm Am
    Sen kal rüyamda

Nakarat

Dm Am
    Aramak o kadar kolay mı sandın
    Gm Bb Gm Am
    Yolların bana aşktır artık

Dm Am
    Ah gitmek o kadar kolay mı sandın
    Gm Bb Gm Am
    Yolların bana aşktır artık

Murat Kekilli - Ayrılık-Akor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Kekilli - Odalarım

Murat Kekilli - Odalarım

Odalarım dört köşeli karış karış yar döşeli Geleceğin yok senin alıp başımı gitmeli… Odalarım dört köşeli karış karış yar döşeli Geleceğin yok senin alıp başımı gitmeli Gel kız karşımda dursana halımı bilsene Zülfünden bir tel versene koklayayım gül yerine x 2 Al yanağın bala benzer kızıl saçın güle benzer Benim aşkım deniz derya seninki çöle benzer Gel kız karşımda dursana halımı bilsene...
  2. Murat Kekilli - Dokunursan Yanarsın

Murat Kekilli - Dokunursan Yanarsın

Dudaklarım günah dokunursan yanarsın Senide kandırır farkına varamazsın Var git yoluna güzel git füsunlanırsın Benim yağmurum deniz Üşütür anlamazsın Sana göre değilim inan bana Dokunursan yanarsın Bakışlarım günah takılırsan yanarsın Senide kandırır farkına varamazsın Var git yoluna güzel git füsunlanırsın Benim yağmurum deniz Üşütür anlamazsın Sana göre değilim inan bana...
  3. Murat Kekilli - Barış Türküsü

Murat Kekilli - Barış Türküsü

Bir akşam üstü gitti barış oy Döner dedik dönmedi barış oy Duyduk ki küsmüş koca dünyaya aman oy Dilerim ki Tanrı'dan barış gele tez gele Atın gözüm görmesin silahları aman oy Bittimi zeytin dalı dikin oy Barış salın barış gelsin oy dört yana Hep beraber ölelimde gelsin oy __________________
  4. Murat Kekilli - Avara

Murat Kekilli - Avara

Yeter olsun yeter olsun çok ağlattın yeter olsun O kızıl saçlarını çözen benden beter olsun x 2 Karadır kaşlarım kara, sineme açtın yara Beni dünyada avara eden bin beter olsun x 2 Ah güzel geçersen elime çekerim seni yenide Benim şimdiki halime gülen bin beter olsun x 2 Karadır kaşlarım kara, sineme açtın yara Beni dünyada avara eden bin beter olsun x 4 __________________
  5. Murat Kekilli - Aklıma Gelmeyecektin

Murat Kekilli - Aklıma Gelmeyecektin

Tüm ışıkları bir bir saklasan Bulurum seni bu gece Cadde cadde sokak sokak Bu kenti yakarım bu gece Ölümümsün sen benim Ölüm gibi ömrümdesin Elindeyse al kendini benden Bu gece aklıma gelmeyecektin Bu gece düşlerime girmeyecektin Terkedilmiş yaşantımın bir durak ötesindesin Kopartıp al al kendini küf tutmuş yüreğimden __________________

Sayfayı Paylaş