gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Murat Kekilli - Ayrılık

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Sana uzakta bakıyor artık gözlerim Gönül senden geçmez bana döndü hep sözlerim
    Unutmak o kadar kolay mı sandın?
    Ayrılık bana aşktır artık.
    x 2

Dağılmış saçların gönlümün yatağına uyandırma
    Sabah olsun ben giderim sen kal uyanda

Ayrılmak o kadar kolay mı sandın?
    Yolların bana aşktır artık.
    x 2

Bana durup durup gel deme,
    Maksatın beni görmek değil.
    Maksatın bana istanbulu göstermek,
    Bırak istanbulu düşlerimde kalsın,
    Beyoğlu ben olmasamda aydınlık,
    Bana durup durup gel deme,

Unutmak o kadar kolay mı sandın?
    x 4

Murat Kekilli - Ayrılık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Kekilli - Menderes Bulvarında

Murat Kekilli - Menderes Bulvarında

Bit pazarında yolumu kaybettim, Hayır sarhoş falan değildim. Bir dümen çevirmişti bana sokaklar, Kaldırımlarda maskemi buldum. Gerçek yüzünü görememiştim, Yorgundum dağlardan beterdim. Menderes bulvarında bir deprem oldu, Merkezi yüreğimde bir yerlerde. Bir fahişe elinin bütün hüneriyle, Sigarasını söndürdü yüzümde. Suçsuzdum yıldızlar kadar, Karanlıklara bulaşmıştım. Sabaha karşı...
  2. Murat Kekilli - Kara Gözlüm

Murat Kekilli - Kara Gözlüm

Karagözlüm sevdalanmış Kime dedim yar sana dedi Sabaha dek uyumamış Niye dedim sorma dedi yar yar Gül kokuyor ak gerdanında Yine beni görmüş kız rüyasında İki kolun arasında ölem dedim Dur yapma dedi yapma dedi yar yar Dünyanın bir sonu var İyisi var var kötüsü var Karagözlüm ölesim var İnadına lan yaşşa dedi yar yar __________________
  3. Murat Kekilli - Gitme Döngüsü

Murat Kekilli - Gitme Döngüsü

Gitme harcanmaz acılar gitmekle Ki ben daha yeni çıktım gün ışığına Bilmiyorsun Batakla deviniyor vardığın kentler Gitme, gittikçe gömülüyorsun Gitme dudağında yaşandı bütün korkular Daha yeni buldum gülüşü mü Oysa gitme Çırılçıplak bu şiirden Bilmiyordun, beklemiyordun bu yağmuru Küskün bir bulut mu bıraktın ardı sıra? Gitme, eksik vermisim çocukluğumun ölü kuşlarını Heeem eskimez suçlar...
  4. Murat Kekilli - Dokunursan Yanarsın

Murat Kekilli - Dokunursan Yanarsın

Dudaklarım günah dokunursan yanarsın Senide kandırır farkına varamazsın Var git yoluna güzel git füsunlanırsın Benim yağmurum deniz Üşütür anlamazsın Sana göre değilim inan bana Dokunursan yanarsın Bakışlarım günah takılırsan yanarsın Senide kandırır farkına varamazsın Var git yoluna güzel git füsunlanırsın Benim yağmurum deniz Üşütür anlamazsın Sana göre değilim inan bana...
  5. Murat Kekilli - Aklıma Gelmeyecektin

Murat Kekilli - Aklıma Gelmeyecektin

Tüm ışıkları bir bir saklasan Bulurum seni bu gece Cadde cadde sokak sokak Bu kenti yakarım bu gece Ölümümsün sen benim Ölüm gibi ömrümdesin Elindeyse al kendini benden Bu gece aklıma gelmeyecektin Bu gece düşlerime girmeyecektin Terkedilmiş yaşantımın bir durak ötesindesin Kopartıp al al kendini küf tutmuş yüreğimden __________________

Sayfayı Paylaş