gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Murat Kekilli - Bu Gece Aklıma Gelmeyecektin

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

tüm ışıkları bir bir saklasan Bulurum seni bu gece Cadde cadde
    Sokak sokak
    Bu kenti yakarım bu gece
    Ölümümsün sen benim
    Ölüm gibi ömrümdesin
    Elindeyse al kendini benden
    Bu gece aklıma gelmeyecektin
    Bu gece düşlerime girmeyecektin
    Terkedilmiş yaşantımın bir durak ötesindesin
    Kopartıp al al kendini küflenmiş yüreğimden

Murat Kekilli - Bu Gece Aklıma Gelmeyecektin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Kekilli - Odalarım

Murat Kekilli - Odalarım

Odalarım dört köşeli karış karış yar döşeli Geleceğin yok senin alıp başımı gitmeli… Odalarım dört köşeli karış karış yar döşeli Geleceğin yok senin alıp başımı gitmeli Gel kız karşımda dursana halımı bilsene Zülfünden bir tel versene koklayayım gül yerine x 2 Al yanağın bala benzer kızıl saçın güle benzer Benim aşkım deniz derya seninki çöle benzer Gel kız karşımda dursana halımı bilsene...
  2. Murat Kekilli - Köprüden Geçti Gelin

Murat Kekilli - Köprüden Geçti Gelin

Köprüden geçti gelin Saç bağın düştü gelin diloy loy Haldan bilmez diloy loy Söz anlamaz ne çare Eğil bir yol öpeyim Gençliğim geçti gelin diloy loy Haldan bilmez diloy loy Söz anlamaz ne çare Köprünün altı diken Yaktın beni gül iken diloy loy Haldan bilmez diloy loy Söz anlamaz ne çare Köprüden geçemiyom Az doldur içemiyom diloy loy Haldan bilmez diloy loy Söz anlamaz ne çare...
  3. Murat Kekilli - Barış Türküsü

Murat Kekilli - Barış Türküsü

Bir akşam üstü gitti barış oy Döner dedik dönmedi barış oy Duyduk ki küsmüş koca dünyaya aman oy Dilerim ki Tanrı'dan barış gele tez gele Atın gözüm görmesin silahları aman oy Bittimi zeytin dalı dikin oy Barış salın barış gelsin oy dört yana Hep beraber ölelimde gelsin oy __________________
  4. Murat Kekilli - Avara

Murat Kekilli - Avara

Yeter olsun yeter olsun çok ağlattın yeter olsun O kızıl saçlarını çözen benden beter olsun x 2 Karadır kaşlarım kara, sineme açtın yara Beni dünyada avara eden bin beter olsun x 2 Ah güzel geçersen elime çekerim seni yenide Benim şimdiki halime gülen bin beter olsun x 2 Karadır kaşlarım kara, sineme açtın yara Beni dünyada avara eden bin beter olsun x 4 __________________
  5. Murat Kekilli - Aklıma Gelmeyecektin

Murat Kekilli - Aklıma Gelmeyecektin

Tüm ışıkları bir bir saklasan Bulurum seni bu gece Cadde cadde sokak sokak Bu kenti yakarım bu gece Ölümümsün sen benim Ölüm gibi ömrümdesin Elindeyse al kendini benden Bu gece aklıma gelmeyecektin Bu gece düşlerime girmeyecektin Terkedilmiş yaşantımın bir durak ötesindesin Kopartıp al al kendini küf tutmuş yüreğimden __________________

Sayfayı Paylaş