gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Murat Kekilli - Gel Öpem Seni

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Uzakta olsan gül yüzüme Gül yüzünden öpem seni İçin bana için döksün
    Oy ruhundan öpem seni
    Gel gel öpem seni
    Ateşte olsan düş üstüme
    Avuç avuç içem seni
    İçin bana için döksün
    oy ruhundan öpem seni

Murat Kekilli - Gel Öpem Seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Kekilli - Menderes Bulvarında

Murat Kekilli - Menderes Bulvarında

Bit pazarında yolumu kaybettim, Hayır sarhoş falan değildim. Bir dümen çevirmişti bana sokaklar, Kaldırımlarda maskemi buldum. Gerçek yüzünü görememiştim, Yorgundum dağlardan beterdim. Menderes bulvarında bir deprem oldu, Merkezi yüreğimde bir yerlerde. Bir fahişe elinin bütün hüneriyle, Sigarasını söndürdü yüzümde. Suçsuzdum yıldızlar kadar, Karanlıklara bulaşmıştım. Sabaha karşı...
  2. Murat Kekilli - Kara Gözlüm

Murat Kekilli - Kara Gözlüm

Karagözlüm sevdalanmış Kime dedim yar sana dedi Sabaha dek uyumamış Niye dedim sorma dedi yar yar Gül kokuyor ak gerdanında Yine beni görmüş kız rüyasında İki kolun arasında ölem dedim Dur yapma dedi yapma dedi yar yar Dünyanın bir sonu var İyisi var var kötüsü var Karagözlüm ölesim var İnadına lan yaşşa dedi yar yar __________________
  3. Murat Kekilli - Ayrılık Ayı

Murat Kekilli - Ayrılık Ayı

murat kekilli mümkündür cennetten kovulacağım mümkündür cennetten kovulacağım murat kekilli Ayrılık ayının son haftası Günlerden banane Nereden aklıma geldiysen Oraya git dedim gölgene Böylelikle girdin kalbime kalbime kalbime Böylece girdin kalbime kalbime kalbime Mümkündür cenneten kovulacağım Bu işin sonunda (Eninde sonunda) Yalnız seni sevdim bu dünyada! Yalnız seni koca dünyada!...
  4. Murat Kekilli - Alır Seni Boşarım (Padişah)

Murat Kekilli - Alır Seni Boşarım (Padişah)

Bir kuşak bağlamış saçağı dizinde Arzumanım kaldı gavur kız sende Yarısı gerdanında yarısı yüzünde Koklanmaz gülleri diken üstünde Oğlan seni babam duyar öldürür Beyden önce padişaha haber saldırır En sonunda bir bir kolun kırdırır Mevlanın sevgili kulu olsanda Binerim atıma bende kaçarım Kaçarımda karlı dağlar geçerim Ahtım olsun seni alır boşarım Oniki padişahın kızı olsan da...
  5. Murat Kekilli - Aklıma Gelmeyecektin

Murat Kekilli - Aklıma Gelmeyecektin

Tüm ışıkları bir bir saklasan Bulurum seni bu gece Cadde cadde sokak sokak Bu kenti yakarım bu gece Ölümümsün sen benim Ölüm gibi ömrümdesin Elindeyse al kendini benden Bu gece aklıma gelmeyecektin Bu gece düşlerime girmeyecektin Terkedilmiş yaşantımın bir durak ötesindesin Kopartıp al al kendini küf tutmuş yüreğimden __________________

Sayfayı Paylaş