gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Murat Öncel Sonunda Patladı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şahnaz çakıralp murat öncel şahnaz çakıralp ve eşi şahnaz çakıralp boşanıyor şahnaz çakıralp boşanma 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Birkaç gündür magazin basının meşgul eden konulardan biri Şahnaz Çakıralp Murat Öncel boşanması melekler. Şahnaz Çakıralp'in boşanmak üzere olduğu eşi Murat Öncel hakkında ki sözler dikkat çekiciydi. Bu sözlerin üzerine beklenen patlama gerçekleşti ve Murat Öncel suskunluğunu bozdu, hem de ne bozma ! Şahnaz Çakıralp boşanma haberimize geçiyoruz..

Prof. Dr. Murat Öncel eşi Şahnaz Çakıralp ile düelloya dönüşen kavgasında ilk adımı attı. İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran Prof. Dr. Öncel, “Hakkımda bir eş****** demedikleri kaldı” diyerek yayın yasağı istedi ve eşinden “yüklü” miktarda tazminat talebinde bulundu.

Oyuncu Şahnaz Çakıralp ile göz doktoru olan eşi Prof. Dr. Murat Öncel arasındaki kavgada yeni bir gelişme yaşandı.

Avukatı Rahmi Çelik aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran Prof. Dr. Öncel, boşanma davası açtı. Mahkemeden, davayla ilgili yayın yasağı ve “yüklü” miktarda maddi-manevi tazminat talebinde bulunan Prof. Dr. Öncel şunları söyledi: “Türkiye’ye geldiğime pişman oldum. Utanç duyuyorum, hayatımın en sinirli gününü yaşadım. Profesörlük YÖK tarafından verilmez, üniversiteler profesörlüğe yükseltir. Bu nasıl komik bir itham? Ben böyle bir rezillik daha görmedim. Bu insanlar bu belgeleri görünce utanmayacaklar mı? Bana çakma profesör, hastalarını dolandırıyor diyerek komik duruma düşüyorlar. Benim için para değil, onur, gurur ve şeref önemli. Çamur at izi kalsın düşüncesiyle 10 gündür saldırıya geçiyorlar. Ama onurumla, şerefimle oynatmam. Gereken dava neyse hepsini açıyorum. Artık haddini bilmesi gerekiyor. Bana bir tek eş****** demedikleri kaldı. Bu kadın neden böyle davranıyor anlamış değilim. Hâlâ hakkında kötü bir söz söylemiyorum. Evliliğin iptali lafını da anlamadım, böyle dolambaçlı lafları bilmem ama boşanma davasını ben açıyorum.”

Murat Öncel Sonunda Patladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen Sonunda Patladı

Gülben Ergen Sonunda Patladı

Eveeeeet sonunda bu da oldu şok şok şok :D gülben ergende patlayanlar kervanında yerini aldı ve açtı ağzını yumdu gözünü bakalım ne olmuş. HER FIRSATTA MUTLU OLDUĞUNU DİLE GETİREN GÜLBEN ERGEN AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ. Gülben Ergen, hakkında çıkan 'Mustafa Erdoğan'dan boşanıyor' söylentilerine cevap verdi: 'Ben yalanlamaktan usandım, onlar yazmaktan bıkmadı. Boşanmıyoruz.' 'Gülben...
  2. Tom Cruise Sonunda Patladı !

Tom Cruise Sonunda Patladı !

tom cruise haberleri tom cruie david beckham katie holmes tom cruie boşanıyor mu Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Katie Holmes Tom Cruise boşanma süreci içinde bir magazin sitesinin ortaya attığı ilginç iddiadan sizlere bahsetmiştik. Bu iddianın ardından ünlü oyuncu Tom Cruise National Enquirer Gazetesi’ni milyon dolarlık tazminat davası açmakla tehdit etti. İşte Katie Holmes Tom Cruise...
  3. Murat Göğebakan'ın Son Fotoğrafları...

Murat Göğebakan'ın Son Fotoğrafları...

murat göğebakan son fotoları, murat göğebakan son resimleri, murat göğebakan son fotoğrafları Sevgili melekler, sanat dünyasından bir yıldız daha kaydı. 2010 yılında kansere yakalanan, dönem dönem sağlığına kavuşan ve yakın zamanda yoğun bakımda tedavi altına alınan Murat Göğebakan bu sabah hayatını kaybetti. Kısa bir süre önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın evinde ziyaret ettiği...
  4. Murat Göğebakan'ın objektiflere takılan son fotoğrafları

Murat Göğebakan'ın objektiflere takılan son fotoğrafları

Murat Göğebakan ,Başbakan Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine katılmıştı ve objektiflere yansıyan son fotoğrafları,Murat göğebakan resimleri,murat göğebakan'ın son halleri,Murat Göğebakan 'dan son görüntüle Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN'ın düzenlediği iftar yemeğine katılan ve objektflere son yansıyan fotoğraflarıyla görülen Murat Göğebakan son yolculuğuna bugün uğurlandı.
  5. Murat Göğebakan'ın Yazdığı Son Şarkı!

Murat Göğebakan'ın Yazdığı Son Şarkı!

murat göğebakan haberleri, murat göğebakan son şarkısı, murat göğebakan yazdığı son şarkı Sevgili melekler, geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Murat Göğebakan'ın son yazdığı şarkı sözleri ortaya çıktı. Merhum sanatçı ölmeden önce 'Aşk Gözyaşları' isimli bir şarkı kaleme almış. Duygusal şarkının sözlerini ise Levent'te oturduğu apartmanın duvarlarına yazmış. İşte iç burkan o şarkı: AŞK...

Sayfayı Paylaş