gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Murat Soydan yoğun bakımda

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

murat soydan murat soydanın oğlu Ünlü oyuncuya geçmiş olsun diyoruz ve haberimize geçiyoruz meleklerim...

Türk Sineması'nın kilometre taşlarından Murat Soydan, önceki gece rahatsızlandıktan sonra acil olarak Bahçelievler Hizmet Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı.

Hastane yetkilileri, ünlü sanatçının aort rahatsızlığı sonucu hastaneye getirildiği ve yoğun bakımda her türlü müdehalenin yapıldığını söylediler. Geçtiğimiz günlerde aynı rahatsızlığı yaşayan Aykut Oray gibi yoğun bakımda bulunan sinemanın ünlü oyuncunun eşi başından ayrılmıyor. Murat Soydan'ın yakın arkadaşı yönetmen Ümit Efekan ise, "Gece yarısı rahatsızlığını öğrendik ve üzüldük. Şu an kimseyle görüştürülmüyor. Yakın dostları olarak sağlık durumunu takip ediyoruz, doktorların tedavisi sürüyor, 20 gün yoğun bakımda kalacağını söylediler. Allah kötü bir durum göstermesin, hepimiz kendisi için dua ediyoruz. Türk Sineması'na büyük emeği olan Murat Soydan'a acil şifa dilemekten başka yapacak bir şeyimiz yok" dedi.

renesme bunu beğendi.
  2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Annem çok beğeniyor Murat Soydan'ı. Yapısını bozmayan ender insanlardan biri.
    Acil şifalar diliyorum.

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    benim annemde cok begenir murat soydani..

üzüldüm ya.. :uhu:

allah acil sifalar versin

4. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Allah şifa versin
    yeşilcam yıldızlarından
    ömür bitiyorrr :cry_smile:

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Heidi'in büyükbabasına benzetiyordum ben bu adamı. Çok tatlı,şeker. Çok iyi bir oyuncu :18:
    Allah acil şifalar versin.

6. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    rabbim şafi isminin hurmetine acil şifalar versin sewerim kendisini ender sanatcılarımızdan ...........:uhu:

Murat Soydan yoğun bakımda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Başaran - Yoksun

Murat Başaran - Yoksun

Sanadır yar sanadır yar Bu sitem söz sanadır yar Aklıma gelir birden İçimi kanatır yar Yaradır yar yaradır yar İçimde derin yaradır yar Artık elin varmaz dilin İçimi derin kanatır yar [Nakarat] x 2 Neyleyim sensiz bu canı İçimde feryat figanı Neyleyim sensiz baharı Yok. Yoksun artık Yaradır yar yaradır yar İçimde derin yaradır yar Artık elin varmaz dilin İçimi derin kanatır yar [Nakarat]...
  2. Murat Başaran - Yok Canımın İçi

Murat Başaran - Yok Canımın İçi

Yok canımın içi Canın da yanmaz oldu şimdi Ne de sevmişim Emanet bu yürek sanki Kalbim ağrıyor Taş değil ki bu yürek, dayanmıyor Özledim seni Balım gözlerin nerde hani o güzel yüzün Kime ağlar güler şimdi Dert olur bana İncitirler kıyarlar güllüm sana Birkez olsun nolur beni anla Unutursun demiştin zamanla Başka aşklar gibi geçer sandın Bak işte sen burda yanıldın Yok canımın içi...
  3. Murat Boz - Para Yok

Murat Boz - Para Yok

Bu ara kendime gelemiyorum İşe güce aklımı veremiyorum İpin ucu kaçtı bulamıyorum An geliyor çıldırıyorum… Aşk hayatım çok karışık Ama kalbim buna önceden alışık Benim İçin hala bir ışık Varmı acaba bilemiyorum.. Adam olamadı bir tutunamadı Yolu bulamadı da kayboldu Zaman çabuk geçti yakalayamdı Eş dost hepsi yalan oldu… Şans yok cepte para yok Ev araba yok, yok Allah yok Boşver akışına bırak...
  4. Ferdi Özbeğen Yoğun Bakımda!

Ferdi Özbeğen Yoğun Bakımda!

Bu konu; ferdi özbeğen yoğun bakımda haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son günlerde ardarda kaybedilen değerler Türk halkını fazlasıyla üzdü. Ressam Burhan Doğançay. Mehmet Ali Birand, Toktamış Ateş hoca ve Metin Kaçan'ın ölümlerini ardından Müslüm Gürses'in de tekrar yoğun bakıma alınması hepimizi etkiledi. Son gelen haber ise yine ünlüler dünyasındna. Sanatçı Ferdi...
  5. Yoğun Bakımdaki Murat Göğebakan'ın Son Durumu!

Yoğun Bakımdaki Murat Göğebakan'ın Son Durumu!

murat göğebakan, murat göğebakan sağlık durumu, murat göğebakan son durumu Sevgili melekler, basında durumunun ciddi olduğu yönünde çıkan haberler üzerine şarkıcının oğlu Bülent Göğebakan bir açıklama yaptı. Oğul Göğebakan, babasının haberlerde yer aldığı gibi çok ağır olmadığını daha steril olduğu için yoğun bakımda tutulduğunu söyledi. Ünlü sanatçı Göğebakan, dün rahatsızlanarak...

Sayfayı Paylaş