gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Murat

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kişi rüyasında muradına ererse çok güzel bir müjde alır.

Murat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. murat kekili

murat kekili

murat kekilli sigaramın dumanı yok HAKKINDA YAZILANLAR �Ben Anadolu�yum� Haşim Sönmez Aksiyon 8 Eylül 2001 s.353 Murat Kekilli, "Bu akşam ölürüm" deyip kaybolmuştu. Onu inzivaya çekildiği Tekir yaylasında Aksiyon buldu Murat Kekilli... "Bu akşam ölürüm..." şarkısıyla bir anda Türkiye`nin gündemine bomba gibi düştü. Kekilli`yi gündemin ortasına oturtan onun...
  2. murat bozz

murat bozz

bu cocuk cok tatlıı yaa...Dimi ama sizdede resimleri varsaa yolayın lüften... Röportaj: Murat Boz Geçtiğimiz yıl Hepsi kızlarından dinleyip sevdiğimiz “Yalan”daki erkek vokal, yıllardır başta Tarkan olmak üzere pop müziğimizde birçok sanatçıyla çalışan Murat Boz’a ait. O şimdi yakında yayınlanacak olan ilk albümünün single çalışması “Aşkı Bulamam Ben”le ve bu yazın en çok dinlenilesi...
  3. Murat 124

Murat 124

murat 124 hacı murat 124 Eveeet Hacı Murat 124 arabalara bakarken eskiyi yad edin arkadaşlarım ::D
  4. Murat Dalkilic

Murat Dalkilic

murat dalkılıç dövmesi murat dalkılıç ın dövmesi kaç yaşında dalkılıçın boyu Murat Dalkılıç, (Doğum : 7 Ağustos 1983) İzmir doğumlu olan Murat Dalkılıç Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümü öğrencisi olarak okumaya devam etmekte.Piyano eğitimi alan Murat Dalkılıç 15 yaşında ilk müzik grubunu kurdu ve Kampusistan dizisinde oynadı. Hayatı Kuşadası'nda orta öğretimi yıllarında sosyal...

Sayfayı Paylaş