gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Mürekkep Yürek Vizyonda

Konu, 'MeleKritiK' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Mortimer ''Mo'' Folchart ve 12 yaşındaki kızı Meggie tam bir kitap kurdudur. Fakat bu onlar için tehlikelidir, çünkü ne zaman yüksek sesle bir kitap okusalar karakterler gerçek dünyaya karışır ve gerçek hayattan biri de kitaba karışır.
    Bir gün Meggie'nin annesi de bu yüzden Inkheart adlı bir kitaba karışmıştır. Mo, 10 yıl boyunca süren aramalarının sonucunda kitabı bulur. Ama karısına ulaşmak için çabalarken Inkheart'ın kötü kalpli kahramanı Capricorn Meggie'yi de kaçırır. Amacı kötü karakterleri gerçek dünyaya yaymaktır.

Mürekkep Yürek Vizyonda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mürekkep

Mürekkep

Yardım ve iyilikseverlikle yükselmeye; Mürekkeple elbisenin leklenmesi üzüntü ve kedere yahut hastalığa, Birinin elbisesini mürekkeple lekelemek o kimseyle uğraşmaya fakat sonunda yenik düşmeye, Siyah mürekkep şöhret ve sevince, keramet ve yüceliğe, Müreekkeple birlikte kalem görmek eşi hamile olan kimse için erkek çocuğa, Kalemini mürekkep içine soktuğunu görmek çirkin bir iş yapmaya;...
  2. Ceza Mürekkep Doldurdum

Ceza Mürekkep Doldurdum

Nakarat: Sİren Mİ Yoksa MÜzİk Mİ Çalan İrem BahÇesİnde KaÇti Tren Bak Doldurdum MÜrekkebİmİ Kalemİmle DaĞlari Soldurdum Ben Gene De Yetmez Okyanuslar Benİm Rapİme Paha BİÇemez HİÇ Bİ Namecİ ÖldÜrdÜn GÜllerİn Hepsİnİ İnsanlari BÖldÜrdÜn 1.58 Boyu Ve Bİraz Cadaloz Bİraz Megaloman Ve De Her Hareketİ Bİ Poz Ona Sevgİ Fuck İt Ona Saygi Fuck Off Pİlavi YemİŞ Papaz Ötekİ Adi PaÇoz Lolİpopum HİÇ...
  3. mürekkep

mürekkep

M.Ö 2,500 yıllarında bulunan Çin mürekkebi bir yana, Mısırlılar da aşağı yukarı aynı çağlarda mürekkep kullanıyorlardı. Asurlular, Mısırlılar, hatta Yunanlılardan kalma, pişirilmiş toprak levhalar veya taş üzerine yazılmış pek çok yazıt, günümüze kadar ulaştığı gibi, Mısırlıların yeraltı mezarlarında da, mürekkeple (siyah ve kırmızı) yazılmış papirüsler bulundu. Bu elyazmalarında Calamus,...
  4. Mürekkep Yürek Filmi Bilgi ve Yorumlar

Mürekkep Yürek Filmi Bilgi ve Yorumlar

mürekkep yürek oyuncuları Mürekkep Yürek Filmi Bilgi ve Yorumlar Filmin Yönetmeni : Iain Softley Oyuncular : Brendan Fraser, Sienna Guillory , Eliza Bennett, Andy Serkis, Helen Mirren Vizyon Tarihi : 23 Ocak 2009 Mürekkep Yürek Fantastik Macera filmi deyince akla ilk gelen aktör Brendan Fraser oldu açıkçası. Mumya serisi ile artan ünü ve geçen sene içinde...
  5. Mürekkep Yürek - Inkheart Filimi

Mürekkep Yürek - Inkheart Filimi

12 yaşındaki Meggie (Eliza Hope Bennett), tıpkı babası Mortimer “Mo” Folchart (Brendan Fraser) gibi bir kitap kurdudur. İkisinin, ortak bir özellikleri daha vardır: Yüksek sesle kitap okudukları zaman, kitapta yazanları canlandırığ gerçek dünyaya getirme yeteneği! Ama bu çok da tehlikeli bir yetenektir: Çünkü canlanıp kitap sayfalarından çıkan her karaktere karşılık, gerçek hayattan...

Sayfayı Paylaş