gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Mürekkep

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yardım ve iyilikseverlikle yükselmeye; Mürekkeple elbisenin leklenmesi üzüntü ve kedere yahut hastalığa, Birinin elbisesini mürekkeple lekelemek o kimseyle uğraşmaya fakat sonunda yenik düşmeye, Siyah mürekkep şöhret ve sevince, keramet ve yüceliğe, Müreekkeple birlikte kalem görmek eşi hamile olan kimse için erkek çocuğa, Kalemini mürekkep içine soktuğunu görmek çirkin bir iş yapmaya; Mürekkepçi görmek illim ve fazilete, ihtiyaçları gidermeye, yükseklik ve mevkiye delalet eder.Rüyada mürekkep görmek , hareketlerinize dikkat etmediğiniz takdirde bu hareketlerinizin yanlış anlaşılacağına işarettir. Rüyada mürekkep görmek, davranışlarınızda dikkatli olmanız gerektiğine aksi taktirde bu davranışlarınızın yanlış anlaşılacağına yorumlanır. Tehlikeli rakiplerle karşı karşıya olduğunuzun habercisidir. Bu rüya iş hayatında başarısızlığa uğrayacağınız anlamına da gelir.Rüyayı gören erkek için çağdaş, zeki ve uyumlu bir eştir. Kadınlar için ise çalışan biri aracılığıyla gelecek paradır.Rüyada mürekkep görmek, sizi arkanizdan karalamak isteyen bazi rakiplerinizin bulunduguna, bu kimselerin sizin isinizi elinizden almak için her çareye basvurduklarina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada mürekkeb görmek, söhret ve sevinçle beraber yücelik ve keramete isarettir. Bir kimsenin rüyada gömlegi mürekkeple bulassa veya baska bir adam onun gömlegini mürekkeb île bulastirsa, o adamin o kimseyi, alaya alarak ona galip gelmesine ve o kimsenin de bu yüzden, yücelik, sevap ve iyi bir sekilde övülmesine isarettir. Bazen de mürekkeble rüyada gömlegi bulasan kimse alaca hastaligina yakalanir. Bazen de rüyada gördügü gibi uyanikken o kimsenin elblsesine mürekkeb bulasir. Rüyada mürekkep görmek, onun kiymeti nispetince, izzet, devlet ve yükseklige isarettir. Mürekkep, hanima, mala, hizmetçiye, evlenmeye, bir kadin tarafindan meydana gelecek menfaate, evlat tarafindan meydana gelecek bir duruma isarettir. Mürekkep buldugunu gören kimsenin, akrabasi yahut zevcesi veya baskalariyle düsmanligi vukubulur. Hasta olan bir kimse mürekkep görse hastaligindan kurtulur ve sihhata kavusur. Rüyada mürekkep görmek, imdat, seref ve iyilikle yükselmeye isarettir. Bazen de mürekkep görmek, mihnet, zahmet ve sikintiya isarettir.

Mürekkep konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Mürekkep Doldurdum

Ceza Mürekkep Doldurdum

Nakarat: Sİren Mİ Yoksa MÜzİk Mİ Çalan İrem BahÇesİnde KaÇti Tren Bak Doldurdum MÜrekkebİmİ Kalemİmle DaĞlari Soldurdum Ben Gene De Yetmez Okyanuslar Benİm Rapİme Paha BİÇemez HİÇ Bİ Namecİ ÖldÜrdÜn GÜllerİn Hepsİnİ İnsanlari BÖldÜrdÜn 1.58 Boyu Ve Bİraz Cadaloz Bİraz Megaloman Ve De Her Hareketİ Bİ Poz Ona Sevgİ Fuck İt Ona Saygi Fuck Off Pİlavi YemİŞ Papaz Ötekİ Adi PaÇoz Lolİpopum HİÇ...
  2. mürekkep

mürekkep

M.Ö 2,500 yıllarında bulunan Çin mürekkebi bir yana, Mısırlılar da aşağı yukarı aynı çağlarda mürekkep kullanıyorlardı. Asurlular, Mısırlılar, hatta Yunanlılardan kalma, pişirilmiş toprak levhalar veya taş üzerine yazılmış pek çok yazıt, günümüze kadar ulaştığı gibi, Mısırlıların yeraltı mezarlarında da, mürekkeple (siyah ve kırmızı) yazılmış papirüsler bulundu. Bu elyazmalarında Calamus,...
  3. Mürekkebin icadı, mürekkebi kim icat etti

Mürekkebin icadı, mürekkebi kim icat etti

mürekkebin icadı kısaca mürekkebin icadı mürekkep nasıl icat edildi Bu yazı: Mürekkebin icadı, mürekkebi kim icat etti içerik kısaca.. Mürekkep nasıl bulundu, Mürekkebi ilk kim buldu, Mürekkep ne zaman bulundu hakkında bilgiler içermektedir. Mürekkep ve tarihçesi hakkında merak ettiğiniz herşey bu yazımızda Melek'ler:) Mürekkep nasıl bulundu, Mürekkebi ilk kim buldu, Mürekkep ne zaman...
  4. Seçim Mürekkebi Nedir ?

Seçim Mürekkebi Nedir ?

seçim mürekkebi oy kullandıktan sonra oy kullanırken Oy kullanan meleklerimiz bilirler :) Önceden oy kullanan her vatandaşın parmağına bir çeşit boya sürülürdü. Oy kullandığını belli olsun da tekrar kullanmaya kalkmasın diye :) Bu boyanın adı seçim mürekkebidir. Türkiye’de ilk mürekkep ihalesi 28 Mart 2004 seçimleri öncesinde açıldı. İhaleye katılan şirketlerden istenen numuneleri...
  5. mürekkep nasıl bulunmuş ?

mürekkep nasıl bulunmuş ?

Bir araştırma konusu olarak arıyorum; mürekkebin bulunuşu nasıl ve ne zaman oldu ? Lütfen bilgilendirin.

Sayfayı Paylaş