gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Muro Nalet olsun içimdeki insan sevgisine filmi

Konu, 'film afişleri ve resimleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

FİLMİN KONUSU ve tanıtımı aşağıdadır meleklerim keyifli bir film olacağa benziyor :D Cezaevinden çıkan Muro ile Çeto, devrimi köyden başlatmak üzere memleketlerine dönerler. İlk planları evlenip yuvar kurmak, örnek birer devrimci olmaktır. Oysa köyde onları bir süpriz beklemektedir.

Muhtar, Muro ile Çeto'yu hapisteyken iki Rus kadınla evlendirmiştir. Muro ile çeto'nun devrim ütopyasını gerçekleştirmeleri için; kadınları bulup boşanmaları gerekmektedir.

Bunun için İstanbul'a dönen Muro ile Çeto'nun başına gelmeyen kalmaz. Çözümlemesini asla yapamayacakları bir örgütle karşı karşıya gelirler.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Muro Nalet olsun içimdeki insan sevgisine filmi
    süper bişey olacağa benziyor seviyorum diziden de bakalım sabırla bekliyorum

Muro Nalet olsun içimdeki insan sevgisine filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. insan hiç sevgisini saklar mı?

insan hiç sevgisini saklar mı?

erkekler neden duygularını saklar İnsan hiç sevgisini saklar mı? Ya sizce? Hayır, canım kim saklıyor alenen yaşanan hasret çeken, çektiren bir sevda yaşanıyor. Yok, yok yanlış… Yaşanmış ama bitmemiş ve bitmeyecek. Küçük bir kıvılcım bekliyor alev almak için hani dokunsanız parlayacak. Hele böylesine cesur bir kızla sevgisini böylesi savunup söyleyen bu işi de erkeğin elinden alan...
  2. Sevgi Neden Yok Oldu?

Sevgi Neden Yok Oldu?

Sevgi ancak karşılıklı güven duyularak yaşanabilecek bir duygudur. Güvenin oluşması için ise tek şart Allah'a iman eden bir insan olmaktır. Çünkü ancak Allah'tan korkan bir insan Allah'ın hoşnutluğunu arar ve kendi çıkarlarını gözetmez. Böyle bir insan Allah'ın haram kıldığı hiç bir şeyi yapmayacağından güvenilirdir. Nitekim inkar eden insanlar arasında sevginin yok olmasının nedenlerinden...
  3. Korku Filmi Gerçek Oldu

Korku Filmi Gerçek Oldu

bebek yüzlü korku filmi gerçek olmuş korku filmleri Antalya'nın Alanya İlçesinde Çekimleri Devam Eden 'Kan Farkı' Filminde Oynayan Oyuncuların Başına Gelmeyen Kalmadı. Antalya'nın Alanya ilçesinde çekimleri devam eden 'Kan Farkı' filminde oynayan oyuncuların başına gelmeyen kalmadı. Aynı filmde sahne paylaşacak olan oyuculardan birinin kazada ayağı koptu, biri motosikletin altında kalarak...
  4. İnsan Sevgisini Anlatan Şiirler Arıyorum

İnsan Sevgisini Anlatan Şiirler Arıyorum

Merhaba Melekler Mekanı sakinleri :) Ben özel bir araştırmam için insan sevgisini anlatan, insan sevgisiyle ilgili şiirler arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim..
  5. Melekler lanet olsun içimdeki........ Sevgisine!

Melekler lanet olsun içimdeki........ Sevgisine!

Canlarım boşluğa şıklardan birini seçin sizce ne sevgisine olabilir Hepimizin bildiği gibi :D:D Bir zamanlar Kurtlar Vadisindeki Mıronun repliği idi. Uploaded with ImageShack.us

Sayfayı Paylaş