gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Muro resimleri ve diğer filmlerde aldığı roller

Konu, 'Kurtlar Vadisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kurtlar Vadisi Pusu'da terör örgütünün İstanbul ayağı olan Muro karakteri replikleriyle güldürürken, terör örgütüne sempatiyi arttıracağı endişesiyle de tartışmaların odağı oluyor. Mustafa Üstündağ'ın canlandırdığı Muro karakterinin internet sitelerinde dolaşan replikleri de büyük ilgi topluyor.

İşte onlardan bazıları:

-Lanet olsun içimdeki bu insan sevgisine...

-Emperyalİst eğitimin sonucunda, bilinçsiz şekilde yetiştirilmiş, kendini çözememiş ve kapitalist düzenin çarkının dişleri arasında sıkışmış bir zavallı...

-Maalesef en kutsal devrim, ilkelerle, prensiplerle değil; para ile gerçekleştirilebiliyor.

-Bu don ne böyle; masmavi, bundan sonra kimse burjuva donu giymeyecek.

-Sen gereksiz yere düşünen sosyal bir hayvansın Çeto.

-Burada Lenin'i saygı ve hayranlıkla anmak durumundayım. Ne diyordu büyük lider; Devrimi halk yığınları değil ancak ve ancak profesyonel devrimciler gerçekleştirecektir. Yani sen değil Çeto, ben...

-Millet o kaşığı tarhanaya sallar bu eroine sallıyor.

resimleri
    -Emperyalİst eğitimin sonucunda, bilinçsiz şekilde yetiştirilmiş, kendini çözememiş ve kapitalist düzenin çarkının dişleri arasında sıkışmış bir zavallı...
    -Maalesef en kutsal devrim, ilkelerle, prensiplerle değil; para ile gerçekleştirilebiliyor.
    -Sen gereksiz yere düşünen sosyal bir hayvansın Çeto.

Muro resimleri ve diğer filmlerde aldığı roller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne ve babanın temsil ettiği roller nelerdir?

Anne ve babanın temsil ettiği roller nelerdir?

* Aile içinde anne hassasiyet, zerafet, şefkat, merhamet gibi rolleri temsil ederken; baba da temkin, dirayet, vakar, disiplin ve güç gibi unsurları temsil eder. * Anne ve baba bu rollerine uygun davranmalıdır. Anne, babanın baba da annenin rolünü üstlenmeye kalkarsa gayri fıtri bir durum ortaya çıkacağından değişik sorunları da beraberinde getirir. Bu, baba şefkat göstermeyecek...
  2. Muro ve Çeto

Muro ve Çeto

çeto muro muro ve çeto
  3. Tuba Ünsal Yeni ve farklı roller istiyormuş

Tuba Ünsal Yeni ve farklı roller istiyormuş

'BENİ ZORLAYIN' FOTOMODEL OLARAK BAŞLADIĞI KARİYERİNİ OYUNCU OLARAK SÜRDÜREN TUBA ÜNSAL, ROL ALDIĞI YAPIMLARDA ŞIMARIK, ŞEHİRLİ KIZI CANLANDIRMAKTAN SIKILDIĞINI SÖYLEDİ. Bundan böyle kendisini zorlayacak rollerde yer almak istediğini belirten Ünsal, sözlerini şöyle sürdürdü: “Artık bana farklı roller teklif edilsin. Yapımcılar artık bana zor karakterleri teklif etsin. Ben de bir köylü kızını...
  4. Çocuklar ve örnek aldıkları

Çocuklar ve örnek aldıkları

Birgün cocugum dogdu. O dünyaya geldiginde, yetismem gereken ucaklar ve ödenmesi gereken faturalarla mesguldum. Ben uzaklardayken yürümeyi ögrendi. Konusmayida öyle. Ve biraz büyüdügünde „ Senin gibi olmak istiyorum baba“ demeye basladi. „ Bende büyüyünce senin gibi olacagim.“ Isyerine telefon acip „ Baba, eve ne zaman geleceksin?“ diye sorardi SIK SIK. -Ne zaman gelecegimi bilmiyorum...
  5. Paylaşılamayn dizi ve roller

Paylaşılamayn dizi ve roller

Oyuncu kadrosunda sürekli değişim yapıldığı söylenen dizi ile ilgili bir değişik iddia daha...... ESAS ALTIN KIZLAR BİZDİK! 'ALTIN KIZLAR' PROJESİ PAYLAŞILAMIYOR... Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik ve Nevra Serezli'nin başrollerini paylaştığı 'Altın Kızlar' dizisinin asıl sahibinin kim olduğu konusu ortalığı karıştırdı. Nurseli İdiz'in, 'Proje bizimdi. Çenemi tutamayıp her yerde...

Sayfayı Paylaş