gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Muro'dan Özlü Sözler!(Kurtlar Vadisi Pusu'nun parlayan yıldızı) = )

Konu, 'Komik Nickler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kurtlar vadisi pusu muro sözleri kurtlar vadisi pusu özlü sözler muro sözleri murodan sözler özlü
    -nalet olsun içimdeki bu insan sevgisine...
    -Emperyalİst eğitimin sonucunda, bilinçsiz şekilde yetiştirilmiş, kendini çözememiş ve kapitalist düzenin çarkının dişleri arasında sıkışmış bir zavallı...
    -Maalesef en kutsal devrim, ilkelerle, prensiplerle değil; para ile gerçekleştirilebiliyor.
    -Bu don ne böyle; masmavi, bundan sonra kimse burjuva donu giymeyecek.
    -Sen gereksiz yere düşünen sosyal bir hayvansın Çeto.
    -Burada Lenin'i saygı ve hayranlıkla anmak durumundayım. Ne diyordu büyük lider; Devrimi halk yığınları değil ancak ve ancak profesyonel devrimciler gerçekleştirecektir. Yani sen değil Çeto, ben...
    -Millet o kaşığı tarhanaya sallar bu eroine sallıyor.
    -NEDİR? NEDİR? NEDİR? NEDİR? bilmecemi çözüyoruz kardeşim burda yukardan aşağı aşadan yukarı sağdan sola soldan sağa
    -kardeşşşş ben gül mül bilmem bildiğim bi ot var o da diken..
    -bulut:kağıdın varmı kardeşim burda malın olduğuna? muro:sen benim kim olduğumu anladın demi?
    bulut:evettt
    muro: deki ben niye yokuş yukarı çıkıorum???
    -gel lan benle....sığğ lan benlee

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Muro'dan Özlü Sözler!(Kurtlar Vadisi Pusu'nun parlayan yıldızı) = )
    -nalet olsun içimdeki bu insan sevgisine... bu güzel:D

Muro'dan Özlü Sözler!(Kurtlar Vadisi Pusu'nun parlayan yıldızı) = ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi

hacked wöber hacked wober kurtlar vadisi nevzat Kurtlar Vadisi sevgisi engel tanımıyıor. Kurtlar Vadisi fanatikiği Polat Alemdar'ın vurulması ve en yakındaki adamlarının kaçırılmasını dizinin sitesini hack'leyerek protesto etti. Kurtlar Vadisi dizisinin son bölümünde hayranlarını büyük bir sürpriz bekliyordu. Polat Alemdar derin devletin içindeki bir çetenin hedefi haline geldi ve ona ihanet...
  2. Pit10 - Parlayan Yıldız

Pit10 - Parlayan Yıldız

Seni beklerken ben kelebekler öldü hala gelemedin ahh Gözlerdeki damla şimdi sel olup akar ayaklarıma Hadi gel bir kere yelken açalım yepyeni ufuklara Hayat koşulları karamsarlığa itti Bulamadığımız umutlara Hayallerimize endeksliydik ama yine kaldık ortada Sen ayrı ben ayrı yerde hayrı yoktu bu işin anla Koluma kanla yazdım ismini artık benlesin Sanırım kalbini çaldık sen hariç...
  3. kurtlar vadisi unutulmayan sözler

kurtlar vadisi unutulmayan sözler

kurtlar vadisi unutulmayan sozler kurtlar vadisi sözler kitabı unutulmaz sözler kitabı unutulmayan sözleri Yaşamak için yalvarmadık ölmek için yalvarmayız Dostum olmaz, hasmım yaşamaz. Ölenin arkasından ağlamaki, sen öldükten sonrada arkandan ağlıyan bırakma !! Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar....
  4. kurtlar vadisi zaza sözleri

kurtlar vadisi zaza sözleri

kurtlar vadisi zaza sözleri var mı siteniz de ya da bilen var mı aranızda varsa paylaşın yaa :)
  5. 2013 Kurtlar Vadisi Etkileyici Sözleri

2013 Kurtlar Vadisi Etkileyici Sözleri

Merhaba.Kurtlar Vadisi hayranıyım ve bu yıla damgasını vurmuş etkileyici sözleri birarada görmek istiyorum.Rica etsem herkes bildiğini yazabilir mi ?

Sayfayı Paylaş