gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Murta Boz'u da Öldürdüler!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Murta Boz'u da Öldürdüler haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, sosyal paylaşım ağlarının en çok yayınladığı haber olan ölen ünlüler kervanına Murat Boz'u da kattılar. Geçtiğimiz gün twitterda Murat Boz'un öldüğü iddiaları yayıldı. Eğer bir twitter kullanıcısı iseniz şimdiden sçyleyelim bu yalan haber aslında bir virüs yayma uygulaması. İşte detaylar..

Mikro blog sitesi Twitter’da ‘Murat Boz öldü’ iddiaları ortalığı karıştırdı. Ancak daha sonra bu iddiaların bir ‘virüs yayma’ yöntemi olduğu ortaya çıktı.

Twitter'da MuratBozÖldü etiketi yanında iddiayı doğruladığı öne sürülen bir link paylaşıldı. Bu linke tıklayan kullanıcılar ise açılan uygulamaya izin verdiklerinde virüs tehlikesiyle karşı karşıya kaldılar. Uygulamaya izin veren kallanıcıların kişisel ayarlardan uygulamayı kaldırması gerektiği belirtiliyor.

Murta Boz'u da Öldürdüler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Yapamam'ları Öldürün

'Yapamam'ları Öldürün

Donna, emekliliğine sadece iki yıl kalmış, Michigan’da küçük bir kasaba öğretmeniydi. Ayrıca benim tarafımdan bölge çapında düzenlenmiş personel geliştirme projesine gönüllü olarak katkıda bulunuyordu. Eğitim sürecinde öğrencilerin kendilerini iyi hissetmeleri ve yaşamlarının sorumluluğunu üstlenmeleri baz alınıyordu. Donna’nın işi eğitim sürecine katılmak ve sunulan kavramları uygulamaya...
  2. Dama

Dama

Rüyada dama oynadiginizi görmek, bu günlerde yerinizi baska bir yerle degisecegine isarettir. Damada yenildiginizi görmek, ücret veya kazancinizin azalacagina; sizin yendiginizi görmeniz ise artacagina isarettir. Rüyada dama oynamak, batil seylerle ugrasmaya delalet eder. Ebu Sait El-Vaiz'e göre: Rüyada dama oynamak, günlerini bos ye-re harcamaya, hayale dalmaya, ticarette zarara, serefte...
  3. Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm...

Karımı Öldürdüm? O alçağın yüzünü görmek istemiyorum. Mektubu yine buruşturup yastığın altına attıktan sonra, yorganı kafama çektim. Hıçkıra hıçkıra ağladım dakikalarca. Ama kimseye belli etmeden... Gururumu ayaklar altına almamaya çalışarak... Ertesi günden itibaren, her uyandığımda, o verilen randevuya bir gün daha yaklaştığımı hissediyordum... "Adana cezaevindeyim. Suçum da cinayet....
  4. ikizini öldürdü

ikizini öldürdü

Eskişehir’de İ.A.U.’nun (8), polis memuru babasının tabancasıyla oynaması, ikiz kardeşi Cemil Arda U.’nun hayatına mal oldu. Olay dün saat 11.00 sıralarında Ertuğrul Gazi Mahallesi’ndeki Emniyet ;Müdürlüğü Polis Lojmanları’nda meydana geldi. Mualla Zeyrek İlköğretim Okulu öğrencisi İ.A.U., öğretmen anneleri okuldayken, gece nöbetinden dönen Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Şubesi’nde polis...
  5. Twitter Gülriz Sururi'yi Öldürdü!

Twitter Gülriz Sururi'yi Öldürdü!

gülriz sururi, twitter gülriz sururi, gülriz sururi öldü mü Sevgili melekler, en son merhum Müslüm Gürses daha rahatsızken defalarca twitterda öldü haberlerinin çıkmasının ardından böyle bir olay bir başka sanatçının da başına geldi. Başarılı tiyatro sanatçıcsı Gülriz Sururi'nin ölüm haberi twitterı salladı. Bu kez sonradan şaka olarak adlandırılan "AllahRahmetEylesinGülrizSururi"...

Sayfayı Paylaş