gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mürüvvet Sim hakkında

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mürüvvet sim kimdir mürüvvet sim hakkında, hayatı, kimdir, biyografi ve bilmediğiniz tüm bilgiler burda arkadaşlar.

Yeşil Çam fimlerinin sevilmi ve neşeli usta oyuncusu Mürvvet Sim hakkında bilmediğiniz ve merak ettiğiniz tüm bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

1919 yılında doğan oyuncu Türk Sinemasının sevilen karakter oyuncularından oldu.
    Kötü rolleri hiç sevmedi; her zaman seyircinin karşısına sevecen bazen kızan ama sonunda hep film kahramanının yanında yer alan rollerde gördük onu beyaz perde de...
    Sinemaya yüzlerce filmde emeği geçti. Sim sinema izleyicisinin kalbinde çok ayrı bir yer etti.
    Sinemanın yanında tiyatroda da oynadı.
    30 temmuz 1983 yılında İstanbulda yaşama veda ederek aramızdan ayrıldı. ....

Mürüvvet Sim hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çift Sim Kartlı Telefon General Mobile den

Çift Sim Kartlı Telefon General Mobile den

general mobile telefon çeşitleri general mobil telefon çeşitleri gm General Mobile, çift SIM kartla çalışan DST11 modelini Türkiye pazarına sundu. DST11’in bir önceki modelden en önemli farkı ise tuş takımı ile kayan kapak tasarımı. Çift anteni sayesinde iki farklı operatörün kartlarının aynı anda çalışmasına olanak sağlayan DST11, sol tarafındaki arama tuşu ile birinci hattı sağ...
  2. Sim-er Otel

Sim-er Otel

Otel Bilgileri: 3 yıldızlı standartlara sahip Otel Sim-er Dağ kenarında, Şehir merkezinde olup Ağrı Dağı 1 km, Ağrı hava alanına 100 km mesafede yer almaktadır. Otel 4 suit odası ve toplamda 125 oda, 254 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Sim-er Otel Oda Detayları, direkt telefon, duş, Wc, saç kurutma makinası, uydu Tv, televizyon, minibar ve balkon olarak dizayn edilmiştir. Otel...
  3. Samsung e 250 sim kilidi nasıl kırılır

Samsung e 250 sim kilidi nasıl kırılır

Selam.Samsung e250 telefonum var sim kartı kilitlendi.sim kilidini nasıl kıaracağım ne olur yardım edin :(
  4. samsung 250 cep telefonu sim kilidi kırma

samsung 250 cep telefonu sim kilidi kırma

Samsung 250 cep telefonum var ve simini yanlışlıkla kilitledim.Bu kilidi nasıl kıracam ne olur yardım edin :(

Sayfayı Paylaş