gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mürver çiçeğinin ne gibi yararları var açıklarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Alternatif tıbba merak sarmış durumdayım. Mürver çiçeğinin faydalarını araştırıyorum, sizde var mı bilgiler ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Mürver 3-10m arasında bazen çalı, bazen bir ağaç şeklinde olabilir. 20 kadar ağaç, çalı ya da otsu bitki türünün ortak adı Mürver’dir.

Mürver çiçeği; Vücuttaki zehirleri dışarı atıcı özelliği vardır. Ateş düşürür, vücudun direncini artırır. İdrar söktürür, terleticidir. Gribe, öksürüğe ve nezleye faydalıdır. Soğuk algınlığını giderip, göğsü yumuşatır.

mürver çiçeğinin ne gibi yararları var açıklarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi meyvenin ne yararı var?

Hangi meyvenin ne yararı var?

hangi meyvelerde şeker var armutta hangi vitamin var muzda vitamin armutta vitaminler vitaminler bulunur Meyve çok severim özelliklede yaz meyvelerini...Pazara çıktığın zaman rengarenk meyveleri görünce canı çekmeyen yoktur...Çok lezzetli meyvelerin bir o kadarda yararı var...Hangi meyvenin neye faydası var bakalım arkadaşlar :tik: * Bi kere vücudumuzun başlıca düşmanı olan kolesterol hiçbir...
  2. Mürver çiçeği

Mürver çiçeği

mürver çiçeği şurubu mürver çiçeği, faydaları, nasıl kullanılır, şurubu, şurubu faydaları, reçeli, Daha önce adını hiç duymadığım bir bitki mürver çiçeği. Az önce bu bitkiyi araştırdım ve öğrendim ki, çok faydalı. Hatta o kadar faydalı ki, bu bitkiden şuruplar elde ediliyor reçeller yapılıyormuş Melek'lerim:) Kabızlığı giderir. Ateşi düşürür. Vücuda rahatlık verir....
  3. Mürver çiçeğinin Faydaları

Mürver çiçeğinin Faydaları

mürver çiçeği faydaları mürver çiçeğinin faydaları mürver çiçeği faydaları, çiçeği, çayı, şurubu, reçeli burada arkadaşlar Mürver, Holunder faydası, Alternatif Tıp Tedavisi MÜRVER Ağaç 3-10m 6-8 Aylar Ça,Ho,Na Yaprak, Çiçek ve Meyvesi Mürver, Holunder, Sambucus nigra Mürver ağacı Kara mürver Şifalı mürver Terleme çayı Familyası: Hanımeligillerden, Geißblattgewâchse, Caprifoliaceae...
  4. mürver çiçeği şurubu ne işe yarar?

mürver çiçeği şurubu ne işe yarar?

Mürver çiçeği çok faydalı diye birinden duymuştum ama konu hakkında pek te bilgisi yoktu. Şimdi araştırıyorum da mürver çiçeğinin şurubu yapılıyormuş ne gibi hastalıklara iyi geliyor bu şurup ?
  5. hemoroid nedir açıklarmısınız

hemoroid nedir açıklarmısınız

Ben hemoroid hakkında bilgi almak istiyorum çok acil, bazı şikayetlerim var da..

Sayfayı Paylaş