gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Musa Eroğlu 17 Haziran'da Mersin'de...

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

musa eroğlu, mersin konseri, 17 haziran 2011, yeri ve zamanı, fiyatlar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Musa Eroğlu'nun 17 Haziran'da Mersin'de vereceği konserin bilgileri şöyle;

Yer :Mut Kale Festival Alanı - Mut / Mersin
    Tarih: 17 Haziran 2011 Cuma 20:00
    Fiyat : Ücretsiz Halk Konseri

Musa Eroğlu 17 Haziran'da Mersin'de... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Musa EROĞLU

Musa EROĞLU

1946 yılında İçel'in Mut Kazası'nda doğmuşum. Ortaöğrenimimi Mut'ta tamamladım. Mut'ta eğitmenler çoktu, o zamanlar. 1953'lerde, 2500 nüfuslu bir ilçeydi, Mut. Bizim köy Kumaçkuru Köyü. 1870'lerde Malatya'dan Adana'ya gelenlerin, Cumhuriyet öncesi siyasal yapının verdiği bir görüntünün yansımaları olan uçbeyliklerin teşekkülüyle oluşmuş bir yerleşim vardı....
  2. Musa Eroğlu  Mihriban

Musa Eroğlu Mihriban

Sarı saçlarını deli gönlüme Bağlamışım çözülmüyor mihriban mihriban Ayrılıktan zor belleme ölümü Görmeyince sezilmıyor mihriban Sevdiğim mihriban Yar değince kalem elden düşüyor Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor Lambada titreyen alev üşüyor Aşk kağıda yazılmıyor mihriban Sevdiğim mihriban Tabiblerde ilaç yoktur yarama Aşk değince ötesini arama Her nesnenin bir bitimi var ama Aşka hudut...
  3. Bim'de 17 Haziran'dan İtibaren...

Bim'de 17 Haziran'dan İtibaren...

bim 17 haziran 17 haziran bim bim, 17 haziran 2011, indirimler, fırsatlar, kampanyalar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, 17 Hazirandan itibaren Bim marketlerde ki fırsat ürünleri şöyle;
  4. Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkı Sözü istiyorum

Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkısını biliyorsanız bana acil tarafından sözlerini de yazmanızı rica ediyorum lütfen Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkı Sözü istiyorum!
  5. İşte size Musa Eroğlu Zamansız Yağmur şarkısı sözleri

İşte size Musa Eroğlu Zamansız Yağmur şarkısı sözleri

Musa Eroğlu Zamansız Yağmur sözleri Musa Eroğlu Zamansız Yağmur şarkısı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, Musa Eroğlu sever misiniz bilmiyorum ama ben çok seviyorum:) Benim gibi Musa Eroğlu şarkıları sevenler için de bu yazımızda Musa Eroğlu Zamansız Yağmur sözleri paylaşıyorum :) İşte size Musa Eroğlu Zamansız Yağmur şarkı sözleri Melek'lerim; Ben ayrılık istemedim Sebep olanlar...

Sayfayı Paylaş