gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Müsait bir yerde

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Olay Sarıyer Taksim minibüslerinde geçmekte... Kravatlı, düzgün giyimli bir adam inmek için ayağa kalkar: - Şöför Bey. Mükemmel bir yerde inebilir miyim? (Herkes kopar)
    Minibüs sağa yanaşır. Şöför:
    - Tabi buyurun. Size layık değil ama... (Bu sefer daha beter)

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Müsait bir yerde
    :haha: :haha:

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    :laugh::laugh::laugh:

4. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    buna benzer benim yaşadığım bir olayıda anlatimde gülün :)

dolmuşta giderken kadının biri inebilirmiyim dedi dolmuş durdu yolcuyu indirdi tekrar hareket etti 2 metre ilerde diğer kadın müsait bi yerde inebilirmiyim dedi dolmuş şöförü sinirlendi doğal olarak döndü ve dediki az önceki yer müsait değilmiydi bayan :) ben koptum fıkra gibi bişey oldu

Müsait bir yerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peki bir geceligine müsait mi yüregin?

Peki bir geceligine müsait mi yüregin?

İçten içe agladıgım onca gecenin hesabını nasıl verebilirsin Gözbebeklerinde kendim yerine baskasını gördügüm insan; yalan söylerken bile nasıl bu kadar masum durabiliyordun? Oysa ki sarılırken sana, baska bir tenin soguk kokusunu varmıs bedeninde. Bilmiyordum... içten içe agladıgım onca gecenin hesabını nasıl verebilirsin ki Söyle; en fazla kaç intiharıma sebep...
  2. Hadi şimdi indir beni müsait olmayan bir yerde

Hadi şimdi indir beni müsait olmayan bir yerde

am sikme hikayeleri Elveda.. Yol ayrımı çoktan gelmiş de..geçmiş bile..İneceğim son durak gelmişte ben uyumuş kalmışım.Camın ardındaki renkli dünyalara daldım..Kaçırdım ineceğim yeri.. Şimdi müsait bi yürek acısında indirirmisin beni..Yolculuk çok güzeldi sağ ol..Hiç ağlamadım (yalan..) hiç üzmedin beni (yalan..) hiç yakmadın canımı(yalan…) Çok ama çok sevdin beni...
  3. Müsait bir yürek acısında indirirmisiniz beni?

Müsait bir yürek acısında indirirmisiniz beni?

MÜSAİT BİR YÜREK ACISINDA İNDİRİRMİSİNİZ BENİ Elveda... Yol ayrımı çoktan gelmiş de geçmiş bile.. İneceğim son durak gelmişte ben uyumuş kalmışım. Camın arddındaki renkli dünyalara daldım. Kaçırdım ineceğim yeri.. Şimdi müsait bir yürek acısında indirirmisin beni. Yolculuk çok güzeldi sağol. Hİç ağlamadım (yalan..) hiç üzmedin beni (yalan..) hiç yakmadın canımı (yalan...) Çok ama çok sevdin...
  4. Cehennem nasıl bir yerdir?

Cehennem nasıl bir yerdir?

Cehennem inkarcılar için her türlü sıkıntı, zorluk ve azabın yaşandığı ve bunların sonsuza kadar da tükenmediği bir yerdir. Kuran’da cehennem için şöyle denir: Gerçekten cehennem, bir gözetleme yeridir. Taşkınlık edip-azanlar için son bir varış yeridir. Bütün zamanlar boyunca içinde kalacaklardır. Orada ne serinlik tadacaklar, ne bir içecek. Kaynar sudan ve irinden başka. (İşlediklerine) Uygun...

Sayfayı Paylaş