gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

musalla taşı mutlaka izleyin lütfen

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme: 24 Ocak 2008
  2. ARWEN

ARWEN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: musalla taşı mutlaka izleyin lütfen
    Tatlım indirdim çok güzelmiş emeğine ve eline sağlık....

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: musalla taşı mutlaka izleyin lütfen

emeğine sağlık

musalla taşı mutlaka izleyin lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Musalla Taşı

Cengiz Kurtoğlu - Musalla Taşı

dünyada biricik sevdiğim sendin, kaderi yenip de evlensek derdin; gelinlik yerine kefeni giydin, kucakladı seni musalla taşı... gariban bırakıp beni terk ettin, kucakladı seni musalla taşı... aşkınla kahroldum döndüm deliye, gözyaşlarım bana senden hediye; razıydım seninle her türlü derde, sana yuva oldu musalla taşı, ömrün son durağı musalla taşı... kara kaş, kara göz şimdi nerede? umudum...
  2. Orhan Gencebay - Musalla Taşı (Meyhaneci)

Orhan Gencebay - Musalla Taşı (Meyhaneci)

orhan gencebay dertliyim Bir gün içki dolu vücudum Musalla taşına konursa Sen bilirsin meyhaneci onu nasıl sevdiğimi Namazım kılınır da Merhumu nasıl bilirsiniz diye sorulursa Tek suçu aşka inanmaktı İyi biliriz dersin değil mi Dertliyim derdim dünyadan büyük Meyhane evim sarhoşlar dert arkadaşım Elimde sigaram dumanı da bir başka yük Anam da babam da sensin şarap Meyhaneci bir tek sırdaşım...
  3. Vol.i   - Wall.E film mutlaka izleyin !

Vol.i - Wall.E film mutlaka izleyin !

Tür : Komedi / Animasyon Gösterim Tarihi : 26 Eylül 2008 Yönetmen : Andrew Stanton Senaryo : Andrew Stanton , Jim Capobianco Yapım : 2008, ABD , 103 dk. Seslendirenler : Ben Burtt (WALL•E) , Elissa Knight (Eve) , Jeff Garlin (Kaptan) , Fred Willard (Shelby Forthright) , John Ratzenberger (John) , Kathy Najimy (Mary) , Sigourney Weaver (Gemi Bilgisayarı) Harap edilmiş, kirli ve...
  4. musalla taşı..!

musalla taşı..!

Hayatı çekilmez gördüğünüz anlarda bu yazıyı hatırlayın.Kendinizi daha iyi hissedip hayata dört elle sarılacaksınız:) Bir zamanlar bir psikoloji kitabında okuduğum bir bölüm vardı... Hayatın ve getirilerinin kıymetini anlamak için tavsiye edilen bir metod vardı içinde.. Deniyordu ki; "arada bir çok bunaldığınızda hayatın sizin için çekilmez hale geldiğini düşündüğünüzde kendinize 10...
  5. sezaryen dogum anı MUTLAKA İZLEYİN

sezaryen dogum anı MUTLAKA İZLEYİN

normal doğum izle doğurma anı normaldoğum izle MELEKLER BEN BUNU İZLERKEN COK AGLADIM VE BU ANI YAŞAMAK İCİN ALLAHA DUA ETTİM ALLAH HERKESE NASİP ETSİN Not:Link Sadmin Tarafından Kaldırılmıştır. Gerekçe ( sizemiz üzerinden referans verilerek, kanlı görüntülerin verilmesi sakıncalı arkadaşlarım )

Sayfayı Paylaş