gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

musallat 2 lanet filmi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

musallat 2 lanet, filmi, film, sinemalar, fragmanı, çekimleri, oyuncu kadrosu, oyuncuları, konusu, hikayesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar

Musallat filminin 2. de çekildi Melek'lerim. Yeni versiyonun adı "Musallat 2 Lanet" olan filmin çekimleri tamamlandı ve aralık ayında vizyona girecek. Fragmanları henüz yok:)

CİNLERİ konu alan 2007 yapımı korku filmi “Musallat”ın ikincisi “Musallat 2: Lanet”in çekimleri tamamlandı.

Filmin yönetmenliğini yine Alper Mestçi üstlendi. Türkü Turan, Tülay Bursa, Selim Gürata, Zeliha Güney ve Saliha İplikçi’nin rol aldığı film, 2 Aralık’ta vizyona girecek.

musallat 2 lanet filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. musallat!!!

musallat!!!

Vizyon tarihi: 16 Kasım 2007 Yönetmen: Alper Mestçi Senaryo : Alper Mestçi Görüntü yönetmeni: Feza Çaldıran Müzik: Reşit Özdamla Tür: Korku Yapım: Türkiye 2007 2007 dakika (Renkli) Dil: Türkçe Yapımcı Firmalar: Mia Yapım, Dada Film Yönetmenliğini Alper Mestçi’nin yaptığı film yerli yapımı korkulardan… Herkesin gıpta ile baktığı mutlu bir ilişkileri olan Suat ve Nurcan’ın...
  2. Davetsiz Gelen 2 Filmi Bilgi

Davetsiz Gelen 2 Filmi Bilgi

Davetsiz Gelen 2 Davetsiz Gelen 2 ( No Man's Land: The Rise of Reeker) filminin yönetmeni serinin ilk filminide yöneten Dave Payne ve vasat bir oyuncu kadrosu ile sinema severlerin karşısına geliyor. Serinin ilk filmi Davetsiz Gelen (Reeker) pek fazla ses getirmese de Dave Payne serinin devamı olan ikinci filmi çekmeyi de tercih etti ve sonuç pek değişmedi açıkçası. İşlediği konu...
  3. Musallat 2 geliyor

Musallat 2 geliyor

birincisini çok beğenmiştim ikincisinin fragmanı bile korkuttu. 2 Aralıkta vizyona giriyormuş gidip görülmesi gereken filmlerden derim ben. Özellikle de korku filmi seviyorsanız https://www.facebook.com/photo.php?v=10150890944625392&set=vb.106460009460835&type=2&theater
  4. Musallat 2 Lanet filmi Türkü Turan

Musallat 2 Lanet filmi Türkü Turan

musallat 2 lanet filmi konusu musallat 2 lanet filmi fragmanı izle musallat 2 lanet film oyuncu kadrosu musallat 2 lanet türkü turan röportajı haberleri fotoları burada arkadaşlar. Türk korku fimleri arasında başarı toplayan Musallat filminin 2. versiyonuda geçtiğimiz günlerde vizyona girdi Melek'lerim. "Oldum olası bir korku filminde oynamak istiyordum" diyen Türkü Turan Musallat 2...
  5. lanet

lanet

bir insanı korumak için bir süre veya ayet yok mu ki o ayeti veya o ayeti uygulayarak sewdiklerimizi koruya bilelimm!Yardımınız üzere teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş