gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Müşerref Akay boşanıyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

müşerref akay boşanıyor müşerref akay boşandı haberleri burada arkadaşlar. Türk Sanat Müziği'nin usta yorumcularından Müşerref Akay boşanıyor Melek'lerim. "Kızlarıyla anlaşamadım" diyen Müşerref Akay boşanma dilekçesi için karar verdi. İŞte o haber Melek'ler;

TÜRK Sanat Müziği sanatçısı Müşerref Akay, önümüzdeki pazartesi günü eşine boşanma davası açacağını söyledi. Evliliğinin eşinin kızlarıyla anlaşamadığı için bittiğini dile getiren Akay, “Evliliğimizde dördüncü yıla girerken boşanıyoruz. Emin Bey’in iki kızı var, onlar beni bir türlü sevemedi. Aile içinde bir kaynaşma olmadı. Bu durum da beni rahatsız etti” dedi.

Akay, boşanma süreciyle ilgili şunları söyledi: “Ben o evde kendimi hiçbir zaman tam bir aile gibi hissedemedim, aksine hep ailenin dışında hissettim kendimi. Dünyalarımız ayrıydı Emin Bey’le. Evlilik kurumunu yürütmeyi beceremedi. Çocuklarıyla aramda dengeyi bulamadı. Çocuklarının bana karşı tavrı hiç değişmedi, Emin Bey de onları tercih etti. Ben annelerini kaybetmiş o iki kız çocuğuna elimden geldiğince sevgiyle yaklaşmaya çalıştım ama onlar bana yaklaşmak istemediler.”

Alyansını çıkarmıştı

Geçtiğimiz yıl alyansını çıkardığı haberiyle gündeme gelen Akay, “Geçen sene de boşanma davası açmıştım, fakat barışmış ve yeniden deneme kararı almıştık. Ama artık bu iş bitecek. Ayrı evlerde yaşıyoruz. 1.5 aydır kendisini görmüyorum ve konuşmuyorum, konuşmayı da düşünmüyorum” dedi. Sanatçı, boşanma haberleriyle gündeme gelmekten rahatsız olduğunu da sözlerine ekledi: “Ben sürekli evlenip boşanan biri değilim. Mahmut Bey’den (Tezcan) ayrıldıktan tam 21 sene sonra, bir yıl süren bir evliliğim oldu. Ondan altı yıl sonra da Emin Bey’le evlendim. Sürekli evlenip ayrılan bir kadın gibi görülmek hoşuma gitmiyor. Ben evlilik kurumuna inanan, çok saygılı bir insanım.”

Müşerref Akay boşanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüsnü Boşanıyor

Hüsnü Boşanıyor

Hüsnü Boşanıyor!! Deniz'i terkedip eşine döndüğü iddia edilen Hüsnü Şenlendirici'nin boşanmakta kararlı olduğu ortaya çıktı Çapkın ve ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici geçtiğimiz Nisan ayında eşi Nazire Şenlendirici'den boşanmaya karar verdiğini açıklamıştı. Şenlendirici o zaman yaptığı açıklamada boşanma kararının 3'üncü şahıslarla alakası olmadığını belirterek sevgilisi Deniz Seki'yi bu...
  2. Müşerref Akay evlendi

Müşerref Akay evlendi

müşerref akay evlendi müşerref akay biyografi biyografisi hayatı kimdir Müşerref Akay, beş ay önce tanıştığı sigortacı Emin Atalay'la nikah masasına oturdu. Müşerref Akay Emin Atalay çiftinin nikahını Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal kıydı. 56 yaşındaki Akay'ın şahitliğini Adnan Şenses, damadın şahitliğini ise Melih Tuğra yaptı. Esra Ceyhan, Zara, Selami Şahin gibi ünlü...
  3. onlarda boşanıyormuş

onlarda boşanıyormuş

uzun süredir evli kalan Sibel Can Sulhi Aksüt çiftide boşan ünlüler arasında olacak peki neden boşanma kararı aldılar ayrıntılar haberimizde... SİBEL CAN BOŞANIYOR! 'BOŞANIYORLAR'DEDİKODUSU ÇIKAN ASSOLİST SİBEL CAN İLE İŞADAMI SULHİ AKSÜT, BU DEFA KESİN KARARLI. ÇİFT, YAKINDA BOŞANMA DAVASI AÇACAK... Assolist Sibel Can, eşi Sulhi Aksüt’ten boşanıyor. 8 yıllık evlilikleri boyunca haklarında...
  4. akay gelinlik

akay gelinlik

şenay akay gelinlik şenay gelinlik modelleri akay bursa birce resimleri birce Akay Gelinlik Çok özel günde çok özel bir gelinlik Akay'dan geliyor. Evlenmeyi düşünenlere Akay'dan 2009 Gelinlik Modelleri. Kusursuz bir estetik sunan Akay, kişiye özel dikilmiş modelleriyle bu güzel gününüzde şık, zarif ve her zevke özel gelinlik modelleriyle beğeniy...
  5. Tanyeli boşanıyor

Tanyeli boşanıyor

tanyeli, kocası, eşi, alex syroplas, boşanıyor, boşandımı, boşandı, ayrıldı, düğün hediyeleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Dansöz Tanyeli "ya dans ya da ben" diyen kıskanç eşi, Alex Syroplas'dan boşanıyor Melek'lerim. Şimdi gelin haberin detaylarını öğrenelim. İki yıl önce evlendiği Alex Syroplos’dan boşanmaya karar veren Tanyeli, 80 bin euroluk yüzüğü dahil bütün...

Sayfayı Paylaş