gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Müslüm Baba Gerçekten de Öldü mü 19 Kasım 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya arkadaşlarım merakten çatlıyorum haberleri açtım baktım ama hiç bişey bulamadım burada olanlar bilgisi olanlar yazabilirler mi Müslüm Gürses Gerçekten öldü mü yoksa haber asparagas mı ?

2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
Müslüm Baba Gerçekten de Öldü mü 19 Kasım 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Baba

Müslüm Baba

Ünlü Arabesk ustası Müslüm Gürses tarzını değiştirdi Rock Yıldızı oldu... yerinde kalsaydın Müslüm Babaaaaaa..... EN 'BABA' ROCKÇI! ARABESK DÜNYASININ 'BABA'SI MÜSLÜM GÜRSES, SOSYETİK MEKÂNLARIN ARDINDAN ROCK BARA ÇIKIP, GENÇLERİ TEOMAN ŞARKILARIYLA COŞTURDU.. Ünlü sanatçı Müslüm Gürses, alışılanın aksine değişen hayran kitlesine hitap etmeye devam ediyor... İlk olarak arabesk dünyasının...
  2. GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

Ne denir böyle bir durumda bilmem ki.. Sanki bütün kelimelerim kifayetini yitirdi.. Sustu isyanlarım, haykırışlarım, umutsuzca kucağıma düştü göklere uzanıp seni dilenen ellerim.. Son bir umudum vardı, ama artık onu da kaybettim.. Senin için, senin adına her gün binlerce kez yanarken ben, ne fayda senin haberin bile yok bundan! Evet, benim de hatalarım, yanlışlarım vardı kabul! Ama ya sen?...
  3. Erol Günaydın Öldü mü Son haberler 2012

Erol Günaydın Öldü mü Son haberler 2012

Kadıköy Acıbadem Hastanesi'nde yoğun bakım ünitesine alınan Erol Günaydın'ın kızı Günfer Günaydın, "Babam akciğer enfeksiyonu geçirmişti. 3 gün yoğun bakımda kaldı. Dün normal odaya alınmıştı. Bugün tekrardan fenalaştı. Şimdi karbondioksit değerleri yüksek olduğundan tekrardan yoğun bakım altında tutuluyor. Bilinci yerinde. Bugün aynı zamanda babamın doğum günü. Müjdat Gezen ve Rasim...
  4. deprem dede ölmüş mü ?

deprem dede ölmüş mü ?

Arkadaş deprem dede ölmüş dedi , acaba beni mi kekliyor, yoksa doğru mu? Işıkara öldü mü bilen duyan var mı :S
  5. Müslüm Gürses Öldü mü ?

Müslüm Gürses Öldü mü ?

Kızlar müslüm gürsesle ilgili öldü diye haberler var acaba bununla ilgili bilginiz var mı ? Kalpten ameliyat olmuştu şimdide bilmem ne olmuş diye diyorlar. Sizin haberiniz var mı öldü mü yaa :S

Sayfayı Paylaş