gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Müslüm babadan inciler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

müslüm babadan inciler
    Kamyon şoförüyken ciddi bir kaza geçirip kafatası kırılıp öldü diye morga kaldırılıp sonra ölmediği anlaşılıp apar topar ameliyata alınan biridir Müslüm Gürses. Zamanında şarkılarından birinde " Kapansın camiler,açılsın meyhaneler " cümlesi geçtigi için kasetleri toplatılan ve bu yönünü de çoğu kimsenin bilmediği arabeskçimiz, babamızdır kendisi .Kendisinin görsel ve yazılı basında çıkan bazı sözlerinden demet sunuyorum sizlere :
    Müslüm Gürses: Ben şimdi düşünebildigime göre varım .

Okan Bayülgen: Bunu daha önce başka birisi daha söylemişti baba.
    Müslüm Gürses: Olabilir, bizden duymuş söylemiştir mümkündür o da bizim kardeşimizdir.

Seren Serengil: Ay çok güzel sölediniz, yani kendimi jiletleyesim geldi.
    Müslüm Gürses: Ne jileti kızım delimisin sen? Görmüyor musun milenyuma girdik.

Müslüm baba bir ara para konusunda bi yerde şöyle demiş ;

" Hayatta para amaç değil araç olmalı arkadaşlar, çok afedersin köpeğe para versen yer mi? Yemezzzzzzzz. Ama ekmek versen yer ". Herkes paranın değil ekmeğinin peşinde koşsun.

Müslüm Gürsesin zamanında onlarca hayranı varken o dönem pavyonda çalışan Muhterem nurla evlenmesini idrak edemeyen bir Muhabir ve Müslüm Baba

Muhabir: Neden evlendiniz?
    Müslüm Baba: "Yalnızlık Allaha mahsustur!"
    Muhabir: Hayır! Yani beklenmedik bir anda evlenmiştiniz! Onu sordum!
    Müslüm Baba: "Taşın kalbi yoktur. Ama onu da yosun sarar"
    Muhabir: Şeyyyyyyyy peki neden Muhterem Nur?
    Müslüm Gürses: " Muhterem hanım nur gibi Muhterem bir kadındırda ondan! "

Reha Muhtar: Müslüm Bey, Van Kedilerine rahatlamaları için sizin müziğinizi dinletiyorlarmış, yorumunuz nedir, efenim?
    Müslüm Gürses: Eeee asil kedinin hali bir başka oluyor tabi. Buradan bütün Van Kedilerine selam ediyor onları farklı iki renk gözlerinden opüyorum.

Muhabir: Hangi takımı tutuyorsunuz efendim?
    Müslüm Gürses: Beşiktaş, yok yaaaaaaa afedersiniz Fenerbahçe.

Muhabir : İlk sahne kıyafetiniz ne renkti efendim?
    Müslüm Gürses : Lacivert tabiki.
    Muhterem Nur : Hayır Müslümcüğüm kıyafetin rengi mordu.
    Müslüm Gürses : Aman canım sende, ha lacivert ha mor. Ne farkeder?

Bir konserinde Teoman'a ait ve bilindik bir parça olan paramparça şarkısını söyledikten sonra seyircilere dönerek :
    " Yaaa kardeşim kasedim çıkalı henüz iki gün oldu ama hepiniz şarkıyı ezberlemişsiniz maşallah helal olsun "

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Müslüm babadan inciler
    Reha Muhtar: Müslüm Bey, Van Kedilerine rahatlamaları için sizin müziğinizi dinletiyorlarmış, yorumunuz nedir, efenim?
    Müslüm Gürses: Eeee asil kedinin hali bir başka oluyor tabi. Buradan bütün Van Kedilerine selam ediyor onları farklı iki renk gözlerinden opüyorum.

Süpersin baba .Helal olsun :D

Müslüm babadan inciler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnci

İnci

Yüzyıllardır masumiyetin ve zarafetin simgesi olan inci, bu yıl da kadınların en şık aksesuarı olacak. Her zaman gözde olan beyaz inci, tahtını siyah inciye bırakacak. Grace Kelly, Jacqueline Kennedy Onasis, Elizabeth Taylor, Sophia Loren ve Prenses Diana gibi zarafet abidelerinin, unutulmaz birer moda ikonuna dönüşmesinde onun rolü inkâr edilemez. Onların hafızalarımıza kazınan görüntüleri,...
  2. babam

babam

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ***inci***

***inci***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Babama

Babama

Baba seni çok seviyorum. Affet beni bütün yaptıklarım için. Binlerce kez özür diliyorum senden. Büyüdüm baba, sen yoktun yanımda, sarılamadım sana, doyamadım baba demeye. Şimdi burda olsan atılsam boynuna, doya doya sarılsam, öpsem seni, canım babacığım desem. Yokluğunun izi silinse gitse yüreğimden. Büyüdüm dedim ya baba, büyüdük ama zordu hayat bizim için, çünkü sensizdik. Ne zaman bir...
  5. Müslüm Babaya Ambulans Servisi

Müslüm Babaya Ambulans Servisi

müslüm gürses, kırkpınar, yağlı güreşleri, edirne konseri, sarayiçi ilgili bilgiler burada Müslüm Gürses konser alanındaki yoğun ilgiden dolayı biraz rahatsızlanmış arkadaşlar.İşte haberin detayları 650’nci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri çerçevesinde Edirne’de konser veren Müslüm Gürses, taşkın seyirci yüzünden zor anlar yaşadı. Müslüm Baba, oteline ambulansla götürüldü -...

Sayfayı Paylaş