gebe
  1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Babaya Ambulans Servisi

Konu, 'Magazin' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

müslüm gürses, kırkpınar, yağlı güreşleri, edirne konseri, sarayiçi ilgili bilgiler burada

Müslüm Gürses konser alanındaki yoğun ilgiden dolayı biraz rahatsızlanmış arkadaşlar.İşte haberin detayları

650’nci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri çerçevesinde Edirne’de konser veren Müslüm Gürses, taşkın seyirci yüzünden zor anlar yaşadı. Müslüm Baba, oteline ambulansla götürüldü

- Edirne Belediyesi’nin Sarayiçi’nde düzenlediği halk konserine belediyeye ait kamyonetle gelen Müslüm Gürses, yaklaşık 2 bin kişiye seslendi.
    - Bazı hayranları, Müslüm Baba’ya dokunabilmek için güvenlik engelini aşmaya çalıştı. Bazılarıysa, kesici aletlerle kendilerine zarar verdi. Sahneye atlamak isteyen seyircilerle polis arasında zaman zaman tartışmalar yaşandı.
    - Taşkınlıklar yüzünden zor anlar yaşasa da kendisine ulaşan seyircilerin hatırlarını kırmayarak fotoğraf çektiren Gürses, yaklaşık bir saatlik konserin sonunda güvenlik kordonu altına alındı. Müslüm Baba, bir ambulansa bindirilerek kaldığı otele götürüldü.

Müslüm Babaya Ambulans Servisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BabaM....

BabaM....

06 yaş -- Babam her şeyi biliyor. 10 yaş -- Babam çok şey biliyor. 15 yaş -- Ben de babam kadar biliyorum. 20 yaş -- Şu muhakkak ki babamın öyle pek fazla bir şey bildiği yok. 30 yaş -- Bir kere daha babamın fikrini sorsam iyi olur. 40 yaş -- Ne de olsa babam bazı şeyleri bilir. 50 yaş -- Babam her şeyi bilir. 60 yaş -- Ah, babam hayatta olsa da kendisine danışabilsem!
  2. Ambulans

Ambulans

Hasta taşıyan aracı görmek sıkıntı veya hastalıktan kurtulmaya, Bir cankurtaranı seyir halinde görmek yakınlarda meydana gelecek üzücü olaya, Cankurtaran sesini duymak yaygaracı birine delalet eder.Yakalandığınız bir hastalıktan çok çabuk kurtulacaksınız. Yakalandığınız bir hastalıktan çok çabuk kurtulacaksınız.Rüyada bir ambulans gördüyseniz, yakalanacağınız bir hastalıktan çok çabuk...
  3. babam

babam

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Müslüm babadan inciler

Müslüm babadan inciler

müslüm babadan inciler Kamyon şoförüyken ciddi bir kaza geçirip kafatası kırılıp öldü diye morga kaldırılıp sonra ölmediği anlaşılıp apar topar ameliyata alınan biridir Müslüm Gürses. Zamanında şarkılarından birinde " Kapansın camiler,açılsın meyhaneler " cümlesi geçtigi için kasetleri toplatılan ve bu yönünü de çoğu kimsenin bilmediği arabeskçimiz, babamızdır kendisi .Kendisinin...
  5. Babama

Babama

Baba seni çok seviyorum. Affet beni bütün yaptıklarım için. Binlerce kez özür diliyorum senden. Büyüdüm baba, sen yoktun yanımda, sarılamadım sana, doyamadım baba demeye. Şimdi burda olsan atılsam boynuna, doya doya sarılsam, öpsem seni, canım babacığım desem. Yokluğunun izi silinse gitse yüreğimden. Büyüdüm dedim ya baba, büyüdük ama zordu hayat bizim için, çünkü sensizdik. Ne zaman bir...

Sayfayı Paylaş