gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Müslüm Gürses 10 Gündür Uyutuluyor

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Müslüm Gürses 10 Gündür Uyutuluyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, 15 Kasım 2012'de Şişli Memorial Hastanesinde bypass olan ünlü arabesk şarkıcısı Müslüm Gürses 10 gündür uyutuluyor.

10 gün önce yoğun bakım ünitesinden normal odaya geçmek için hazırlık yapan ve bu nedenle tıraş da olan sanatçı, o sırada aniden gelişen akciğer problemi nedeniyle yeniden operasyon geçirmek zorunda kaldı. Gürses, hareket etmemesi gerektiği için 10 gündür yoğun bakımda uyutuluyor. Sanatçının üç hafta daha uyutulması planlanıyor.

Müslüm Gürses 10 Gündür Uyutuluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Aşkımız Güme Gitti

Müslüm Gürses - Aşkımız Güme Gitti

Ne Üstte Var Ne Başta Kaybetmişiz Biz Başta Hayat Denen Savaşta Aşkımız Güme Gitti İşimi Sormuş Anan Maaşı Sormuş Baban Yıkıldı Bütün Dünyam Aşkımız Güme Gitti Mazide Kalmış Ferhat Dediler Kalpten Çıkar Çok Zalimmiş Bu Hayat Aşkımız Güme Gitti __________________
  2. Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Gençliğim zından oldu ümitler hüsran oldu Ne kötü şansım varmış ayrılık beni buldu Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Yürekten sevmiştim yazık el aldı İÇimde kanayan yaralar kaldı Benim kalbim taş değil ağladığım boş değil Neden ayırdı felek candan sevmek suç değil Yürekten sevmiştim yazık el aldı...
  3. Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Ne olur Yarabbim affet bu kulunu Sevdiysem kalbim bir suçlu kalbim bir suçlu Koptum birer birer sevdiklerimden Beni benden eden bu benliğimden Kötü duyguları sil at kalbimden İçimdeki şeytanı öldür Yarabbi Tükenen hayatım biten ömrümdü Aşkımın kahrını çeken gönlümdü Bir ateşti yandı yangına döndü Daha büyümeden söndür Yarabbi Şimdi gözyaşlarım bir sele döndü Artık bu yüzümü güldür Yarabbi...
  4. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....
  5. müslüm gürsen neden hala uyutuluyor durumu nasıl ?

müslüm gürsen neden hala uyutuluyor durumu nasıl ?

Müslüm Gürses bir türlü yoğun bakımdan çıkamadı ve sürekli uyutuluyormuş.Acaba adamcağız öldü de söylemiyorlar mı? Ya da makinaya falan mı bağlı niye sürekli uyutuluyor ? :(

Sayfayı Paylaş