gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Aklı Yok

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Gönlüm bir sevdanın peşine düşmüş Aklı yok fikri yok deli misali Benliğimse hayat seline düşmüş
    Hep böyle yıllardır ömrümün hali

Saçlarım çileden ağarıvermiş
    Mutluluk güneşi kararıvermiş
    Baktımda ömrümün hazanı gelmiş
    Bir varmış bir yokmuş oldum sonumda

Bir yanda sevdalar bir yanda hayat
    Uyuyabilirsen uykuna yat
    Bilmemki kimde suç kimde kabahat
    O yana bu yana gitmekten bıktım

Saçlarım çileden ağarıvermiş
    Mutluluk güneşi kararıvermiş
    Baktımda ömrümün hazanı gelmiş
    Bir varmış bir yokmuş oldum sonumda

Müslüm Gürses - Aklı Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Haberimiz Yok

Müslüm Gürses - Haberimiz Yok

Hayalle yaşarken gerçek dünyada Zamanı içmişiz haberimiz yok Ömürle yüz yüze geldik aynada Harcanıp gitmişiz haberimiz yok Kötü bir söz gibi düştük dillere Yalnış yol seçmişiz haberimiz yok Ümitle bağlanıp acı günlere Göz yaşı ekmişiz haberimiz yok Göz yaşı ekmişiz haberimiz yok Hayalle yaşarken gerçek dünyada Zamanı içmişiz haberimiz yok Ömürle yüz yüze geldik aynada Harcanıp gitmişiz...
  2. Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Gençliğim zından oldu ümitler hüsran oldu Ne kötü şansım varmış ayrılık beni buldu Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Yürekten sevmiştim yazık el aldı İÇimde kanayan yaralar kaldı Benim kalbim taş değil ağladığım boş değil Neden ayırdı felek candan sevmek suç değil Yürekten sevmiştim yazık el aldı...
  3. Müslüm Gürses - Ağlamanın Faydası Yok

Müslüm Gürses - Ağlamanın Faydası Yok

Bu dünyada cekecek derdım varmıs Tanrım benım anlıma böyle yazmıs 2x Sonumuz sevgılım ayrılmakmıs Bos yere aglamanın faydası yok 2x Isterdımkı ömrüm senınle gecsın Bu tatlı rüya sürsün bıtmesın Sonu hüsranmıs bu beraberlıgın Bosyere aglamanın faydası yok Sonumuz sevgılım ayrılmakmıs Bos yere aglamanın faydası yok 2x __________________
  4. Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Ne olur Yarabbim affet bu kulunu Sevdiysem kalbim bir suçlu kalbim bir suçlu Koptum birer birer sevdiklerimden Beni benden eden bu benliğimden Kötü duyguları sil at kalbimden İçimdeki şeytanı öldür Yarabbi Tükenen hayatım biten ömrümdü Aşkımın kahrını çeken gönlümdü Bir ateşti yandı yangına döndü Daha büyümeden söndür Yarabbi Şimdi gözyaşlarım bir sele döndü Artık bu yüzümü güldür Yarabbi...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş