gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Akşam Olur Gizli Gizli Ağlarım

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Akşam olur Gizli Gizli Ağlarım Kaderin dilinden iyi anlarım Keder öğütmekle geçti yıllarım
    Beni değirmende taşa döndürdün

Yesemde içsemde ölü gibiyim
    Aklım başımda yok deli gibiyim
    Suya düşmüş söğüt dalı gibiyim
    Yerimi yurdumu düşe döndürdün

Birgün buradayım birgün şurada
    Gönlümü göçebe kuşa döndürdün
    Çok şükür gurbeti bitirdim derken
    Yolumu yeniden başa döndürdün

Lahnet olsun sana ey zalim felek
    Ömrümü çarkından boşa döndürdün..

Müslüm Gürses - Akşam Olur Gizli Gizli Ağlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağız kuruluğu gizli şeker habercisi olabilir

Ağız kuruluğu gizli şeker habercisi olabilir

Şeker hastalığının seyrini etkileyen en önemli faktörlerden biri de hava şartları. Uzmanlar, 30 derecenin üzerindeki hava sıcaklıklarının şeker hastaları için önemli bir tehlikeyi de beraberinde getirdiğine dikkat çekiyor. Sağlık problemi bulunmayan hastalar için bile önemli riskler getiren yüksek sıcaklık, şeker hastaları için çok daha büyük sorunlar doğurabiliyor. Şeker hastalarının,...
  2. Gizli gizli oruç tuttum'

Gizli gizli oruç tuttum'

NEFİSE KARATAY, RAMAZAN BİTTİĞİ İÇİN HÜZÜNLENENLERDEN. GİZLİ GİZLİ ORUÇ TUTTUĞU GÜNLERİ, ÖZENDİĞİ İFTAR SOFRALARINI VE EL ÖPMEYİ ÖĞRENMENİN HUZURUNU ANLATAN KARATAY, 'RAMAZAN İÇİMDE UKDEDİR' DİYOR. Televizyonların ünlü yüzü Nefise Karatay da Ramazan bittiği için üzülen bir sima. Her ne kadar sağlık nedeniyle oruç tutamasa da Ramazan’ın bitmesi onu içten içe hüzünlendiriyor. Bu hüznünün...
  3. Gizli Dini Nikah Yaptırmak” Doğru Olur Mu?

Gizli Dini Nikah Yaptırmak” Doğru Olur Mu?

dini nikah çeşitleri resmi nikah olmadan dini olurmu Zaman zaman kapıldığı öfkelerle pişman olacağı şeyler yapan bir adam Efendimize gelerek sormuştu: – Beni Cennete götürecek bir iş haber ver ki onu yapayım da Cennete gideyim! Efendimizin cevabı çok kısa ve net oldu: – Öfkeni yen, öfkene uyma, sana yeter! Evet, öfke basite alınacak bir hal değildir Nitekim öfkesini yenemeyen adam, tetiğe...
  4. Gizli Resimler

Gizli Resimler

gizlenmiş resimler gizemli insan resimleri gizemli erkek resimleri erkek fotoları gizli Resme ilk baktığınızda kurbağı görüp sonra ata dönüştüğünü görebiliyormusunuz? Peki bu resimde 3 kadını görebiliyormusunuz? Bebeği görebildinizmi? Ya burdaki kocaman insan yüzünü? Burda da öpüşen bir çift var. Evet bu resimde de 10 insan yüzü var. Bu ineğimizde tuaf...

Sayfayı Paylaş